300 TL oyuncu kulaklığı

Bütçe
en fazla 300 TL

NovaRiper

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG Strix G18
Intel Core i9 13980HX
Nvidia GeForce RTX 4070
16GB DDR5 4800MHz RAM
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar bir dostum için en fazla 300 TL bütçe ile kaliteli rahat oyuncu kulaklıkları tavsiyelerinizi bekliyorum. Çin'de üretilip üzerine marka basılmış modellerden ziyade kaliteli modeller tercihimizdir. Görsel aşırı önemli değil ama ne kadar güzel olursa o kadar iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu kulaklığın stoklarını bekleyebilirsiniz:

Ya da:

Şu kulaklığın stoklarını bekleyebilirsiniz:

Ya da:

Bütçeyi arttırıp bunu alın.
Kullana kişi: @Kemânkeş-
Öncelikle hem webde stok yok zaten belirtmişsiniz ayrıca şu anda bütçeyi 66 TL zorluyor, stoka gelince ne olacağı da belli değil ama yine de teşekkürler. Ayrıca biraz zor ama bütçeyi arttırmaya değer mi?
Rampage RGW 9 hakkında bazı kötü yorumlar okumuştum deneyimleme şansınız oldu mu?

Tronsmart Sonoyu düşündük ama arkadaş pek beğenmedi tasarımını onun yerine yakın fiyata Tronsmart Glary Alpha var, nasıldır bilginiz var mı?

Bloody güzel görünüyor gerçekten, sıkıntısı, sorunu var mıdır, rahat mıdır acaba ayrıca malzeme kalitesi nasıl?

Son düzenleme:
Bütçeyi arttırdığınıza değer, daha önce de 2 kere stok bitmişti, fiyatını 10-15 TL arttırıp tekrar stoklara getirdiler.
Sordum 200 TL den 300 e çıktı zaten daha fazla arttırmamız mümkün değil 300 altındaki modellere bakacağız. Yine de tavsiyeniz için teşekkürler.
@RPM @rohatbaba123 Arkadaşlar Bloody G528C' nin mikrofonu pek iyi değilmiş diye okudum çoğu kişi onun yerine Tronsmart Sono öneriyor. Tronsmart' ın Glary Alpha modeli de hoş gözüküyor bu modelle ilgili bilginiz var mı? Şu anda en mantıklısı Tronsmart Sono gibi geliyor bana.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı