300 TL SSD önerisi

Bütçe
300
Aynen bu mantıkla devam et.

Edit: Soran olursa Burst'ta hiç sıkıntı yok (Her markada sorun olabilir.)

Kronik sorunlu değil, sadece bu sorunu çok yaşayanlar var.

Burst'a alternatif A400 önerilmez, Burst dışında bir şey önermeyeceksen (AS340 dışında) Burst önerenlerin mesajını beğen geç.
Burst AS340'dan da iyi. AS350 seviyesinde.

Fark ettiysen 2 tanesinin başında "Çözüm" yazıyor. Yani bu sorunun nasıl çözüleceğini gösteriyorlar. Yani, bunu da anlamadıysan, ne bileyim

Fark ettiysen 2 tanesinin başında "Çözüm" yazıyor. Yani bu sorunun nasıl çözüleceğini gösteriyorlar. Yani, bunu da anlamadıysan, ne bileyim
Sıkıntı var ki çözüm yapıyorlar. İdrak etmen çok düşük.
Edit: Bir tanesini fazladan atmışım.

Attığın her mesaj birbirinden komik.
Attığın konulardan iki tanesi ÇÖZÜM, iki tanesi SORUN. Sizin gibi Google'ye Samsung SSD sorun yazsak 100 tane link atarım sana.

Burst AS340'dan da iyi. AS350 seviyesinde.

Doğrudur. AS350'ye de fazla güvenemiyorum, çünkü bazen farklı bir kontrolcüyle geliyor ki bu kontrolcü de kötü.

Sıkıntı var ki çözüm yapıyorlar. İdrak etmen çok düşük.

Yani sahipleri de düşük hız sorunun bir çözümünü bulmuşlar. Demek ki bir çözümü var yani.

Attığın her mesaj birbirinden komik.
Attığın konulardan iki tanesi ÇÖZÜM, iki tanesi SORUN. Sizin gibi Google'ye Samsung SSD sorun yazsak 100 tane link atarım sana.
Bir tane fazla attığımı belirttim, ayrıca her markada sorun olacak sorun olmayan Marka mı var bu önyargıyla devam edin. Ben tüm SSD Sorun olan konuları atmışım gibi davranmayın.

Bir tane fazla attığımı belirttim, ayrıca her markada sorun olacak sorun olmayan Marka mı var bu önyargıyla devam edin. Ben tüm SSD Sorun olan konuları atmışım gibi davranmayın.

Dostum evet, her SSD'de sorun var ancak bu SSD teknik özellik olarak kötü.

Doğrudur. AS350'ye de fazla güvenemiyorum, çünkü bazen farklı bir kontrolcüyle geliyor ki bu kontrolcü de kötü.
AS350'nin 120GB modeli elimde. 165 liraya almıştım. Kontrolcüsünü nasıl öğrenebilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…