300 TL telefonda müzik dinlemek için kulaklık önerisi

EnderTr72

Centipat
Daha fazla  
Kulak içi ve kablolu kulaklık arıyorum müzik için alacağım bass yüksek veren ama diğer seslerinde önüne geçmeyen bir şey almak istiyorum bütçem çok yok Ali Express'de birçok marka var bilmedigim oradan önerirsiniz iyi olur. Bütçem 300.

Kulak içi ve kablolu kulaklık arıyorum müzik için alacağım bass yüksek veren ama diğer seslerinde önüne geçmeyen bir şey almak istiyorum bütçem çok yok Ali Express'de birçok marka var bilmedigim oradan önerirsiniz iyi olur. Bütçem 300.
Kablolu bilmem ama kablosuz olarak önereceğim kulaklık QCY T13.

Kanka üzerine 225 tl ekle qcyh2 kulaklik al misss fiyat performans

QCY markası sağlamlık olarak berbat hem T13 hem de T18 kullandı ikisi de 1 ayda arza yaptı sonra da bir hafta teknik servisi arayıp durdum ses kalitesi iyi ama.

4 aydır kullanıyorum birkaç arkadaşta aldı hiç kimse de sorun çıkmadı. Sizde sorun oldu diye markayı kötüleme hakkınız yok T13 fiyat performans olarak en çok önerilen kulaklıklardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı