300 TL'ye 7.1 Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Captcha Verification
Bu kulaklık arkadaşımda vardı ve test etme fırsatı buldum. Biraz ağır geldi ama ses performansı iyiydi. Çoğu yerde bu kulaklıkla ilgili birşey göremedim. Bir sorun olur mu ya da hemen bozulur mu bilemiyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Gerçek 7.1 olmadığı sürece bütün orta-üst segment kulaklıklar aynı performansı veriyor. Uzun süre kullanma fırsatı bulamadım ancak birçok farklı fiyattaki ürünü kısa kısa da olsa deneme fırsatı buldum. Bu yüzden böyle düşünüyorum. 200 lira verip aynı performansı almak varken 300 lira vermek bence saçma.
James Donkey 710 veya 711 alınabilir. İstediğin performansı verecektir. Ötesi gereksiz bence. Kalan parayı da başka şeylerde değerlendirirsin. He' illa bu paraya istiyorum, sorun değil diyorsan Siberia 200 veya CM MH350 alabilirsin. Birazcık bütçeyi aşıyor ve 7.1 yok ama bunlar da istediğin performansı verir.

Üzerine bir 100TL daha koyarak Corsair HS60 almayı düşünüyorum. Çoğu Türk ve yabancı sitelerde incelemelerinde iyi yorumlar var. Hem telefonda hem PC'de kullanılabilmesi benim için önemli. USB ile kullanırken 7.1 kullanılabilir oluyor. Sizce Corsair HS60 iyi bir kulaklık mıdır? Almalımıyım? (James Donkey kulaklıkların çok kolay bozulduğunu duydum. O yüzden pek sıcak bakmıyorum.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı