300 TL'ye Bilgisayar Koltuğu Tavsiyesi

Anomali

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ,

Bilgisayar koltuğu almak istiyorum fakat hala hangi koltuğu alacağımı bilemiyorum. Aklımda birkaç model var bunlar hakkında sizden yardım almak istiyorum. Belki önceden araştırmış olduğunuz yada kullanmakta olduğunuz modeller vardır içlerinden. Aynı zamanda koltuk için 300 TL ye kadar bütçe ayırdım, bunlar dışında tavsiye edebileceğiniz koltukları da araştıracağım.

Max Office High Trend File Sırtlı Yönetici Koltuğu ( Bu koltuğu deneme şansı buldum ve gayet rahattı fakat diğerlerini hiç denemedim. )

Max Office Racing Yönetici ve Çalışma Koltuğu - Kırmızı ( En çok üzerinde durduğum koltuk fakat Bursa'da hiçbir yerde bulamadığım için denemeden almak zorunda kalıcağım. )

Türksit Truva File Makam Koltuğu - Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Ferrari model müdür koltuğu BNW1656 incelemesi ( Bu iki koltuğu çok beğendim fakat satışı yapılan hiçbir yer bulamadım. Bulursam kesinlikle bu koltuklardan birisini alacağım. )

Niçin 300 TL gibi yüksek bir fiyatı koltuk için ayırdın diyen arkadaşlar olabilir. Son 5 yılda 2. koltuğumu bozdum.İki koltukta da sırt desteğinin ayarlandığı yerdeki vida sürekli gevşiyordu ve sırt desteği arkaya doğru kayıyordu. Her sıktığımda en fazla 3-5 dakika dayanıyordu. Vida gevşemesin diye kaynak bile yaptırmıştım ama 3 gün sonra yine dayanamadı vida.Zaten hafif derecede kamburluğum var ve sırtımı arkaya yaslayamadığım için daha da kambur durmak zorunda kalıyorum. Bu yüzden bu fiyatı gözden çıkaırm sırt desteği ayrılmayan tarzda ve kaliteli bir koltuk almaya karar verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 2.attığınız resimde ki güzel. Tasarım falanda çok güzel. İnternetten alabilirsiniz. Ama tabi denemekte lazım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı