300 TL'ye fan önerisi

taha01616

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, RTX 2060 sistemim fazla ısınıyor ve fan alacağım. Üste 1 adet 14 cm tahliye fanı öne de 12 cm soğutma fanı eklemeyi düşünüyorum. Arctic P12 ve Arctic P14 şu ana dek bulduğum en iyi ürünler, RGB falan önemli değil bana 300 TL'yi geçmeyecek şekilde 2 adet F/P ürünler lazım. Arctic'in bu serisinin ucuz olduğu site atarsanız ya da daha iyisi varsa önerirseniz mutlu olurum. Bir de montaj zor mu acaba?

Kasanızın modeli ,şu anki fan sayınız ve kasadaki yerleri neler?
Kasa modelim Sharkoon RGB Flow
P12 al geç kafan rahat olur en azından.

Bende P12 düşünüyorum, kasam üste 14cm öne 12cm destekliyor, kasamda önde 1 arkada 1 egzoz fanı var, üste 1 tahliye, öne 1 soğutma fanı ekleyeceğim. P12 ve P14 kaliteli fanlar, basınç falan diyorlardı ama soğutma olarak da F/P diye okumuştum, daha iyisi yok sanırım?
Üste Tahliye olarak takılır mı, eğer iyi diyorsanız direk p12 ve üste bunu alacağım. p14e 160 lira vereyim mi yoksa 80e direk alayım mı bunu ?? Soğutması iyi midir ?

Bende P12 düşünüyorum, kasam üste 14cm öne 12cm destekliyor, kasamda önde 1 arkada 1 egzoz fanı var, üste 1 tahliye, öne 1 soğutma fanı ekleyeceğim. P12 ve P14 kaliteli fanlar, basınç falan diyorlardı ama soğutma olarak da F/P diye okumuştum, daha iyisi yok sanırım?
En iyi performansa sahip fanlardan biri P12.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı