300 TL'ye fare önerisi

Carcaiss

Centipat
Daha fazla  
Merhaba güzel bir fareye ihtiyacım var. Şu anki farem ile düşük hassasiyette oynayamıyorum ani refleksler de geri tepiyor.
Bu yüzden mouse önerirseniz güzel olur.
Ben Rival 3 almaktan yanayım. Çünkü driver konusunda hassasım, ve de makro konusunda, çok işe yarıyor.
Sizce İtopya tarafından 299, 99₺'ye mi almak yoksa İncehesap'tan 279₺ ye mi alayım?
Razer serileri var. Ancak driver konusunda biraz fıs diye hatırlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba güzel bir fareye ihtiyacım var. Şu anki farem ile düşük hassasiyette oynayamıyorum ani refleksler de geri tepiyor.
Bu yüzden mouse önerirseniz güzel olur.
Ben Rival 3 almaktan yanayım. Çünkü driver konusunda hassasım, ve de makro konusunda, çok işe yarıyor.
Sizce İtopya tarafından 299, 99₺'ye mi almak yoksa İncehesap'tan 279₺ ye mi alayım?
Razer serileri var. Ancak driver konusunda biraz fıs diye hatırlıyorum.
Rival 3 çok iyi 1 bucuk yıldır kullanıyorum çok rahat çok güzel Rival 3 almanını tavsiye ederim.

Gamepower Ursa kullanıyorum tuşları çok yumuşak ilk aldığımda istemeden basıyordum seri basışlarda çok işinize yarar ergonomik tasarımıda çok iyi ve kadifemsi dokusu premium hissi veriyor Gamepower haterlarını boşverin ve bir düşünün isterseniz.

Aynı sorundan dolayı fare almaya karar verdim. 1 ay araştırmadan sonra 20 cm elim için Viper Mini aldım. Birkaç haftadır kullanıyorum. Çok memnunum. Forumda Rival 3'ün kronik sorunu olduğunu duymuştum çok kez. Eğer Rival 3 alacaksanız İncehesap'tan alın.

Gamepower Ursa kullanıyorum tuşları çok yumuşak ilk aldığımda istemeden basıyordum seri basışlarda çok işinize yarar ergonomik tasarımıda çok iyi ve kadifemsi dokusu Premium hissi veriyor Gamepower haterlarını boş verin ve bir düşünün isterseniz.

Bu fiyata SteelSeries, Razer gibi markalar varken Gamepower'in yüzüne bile bakılmaz. Önerdiğin farede giriş seviyesi bir sensör var. Viper mini veya Rival 3'ün sensörü Ursa'dan 3 kat daha iyi. Mouse için Gamepower çöpüne para verilmez.

Gamepower Ursa kullanıyorum tuşları çok yumuşak ilk aldığımda istemeden basıyordum seri basışlarda çok işinize yarar ergonomik tasarımıda çok iyi ve kadifemsi dokusu premium hissi veriyor Gamepower haterlarını boşverin ve bir düşünün isterseniz.
Maalesef Gamepower için o kadar para vermem açıkcası.

Aynı sorundan dolayı fare almaya karar verdim. 1 ay araştırmadan sonra 20 cm elim için Viper Mini aldım. Birkaç haftadır kullanıyorum. Çok memnunum. Forumda Rival 3'ün kronik sorunu olduğunu duymuştum çok kez. Eğer Rival 3 alacaksanız İncehesap'tan alın.

Bu fiyata SteelSeries, Razer gibi markalar varken Gamepower'in yüzüne bile bakılmaz. Önerdiğin farede giriş seviyesi bir sensör var. Viper Mini veya Rival 3'ün sensörü Ursa'dan 3 kat daha iyi. Mouse için Gamepower çöpüne para verilmez.

Rival 3 bildiğim kadarıyla sorunu mouse kaldırırken oluyor, ve neredeyse hiç sıkıntı yaratmayacak bir sorun, ben driverını RGB özelliklerini çok iyi buluyorum. Bir de Razer çirkin geliyor.

Maalesef Gamepower için o kadar para vermem açıkçası.

Rival 3 bildiğim kadarıyla sorunu mouse kaldırırken oluyor, ve neredeyse hiç sıkıntı yaratmayacak bir sorun, ben driverını RGB özelliklerini çok iyi buluyorum. Bir de Razer çirkin geliyor.

Aynı sorun Razer'da da var ancak sorun yaratmıyor. SteelSeries Rival 3 vs Razer Viper Mini Side-by-Side Mouse Comparison Rival 3 yazılım dışında hiçbir konuda geçememiş Viper Mini'yi. Yine de yazılıma çok önem veriyorsanız Rival 3 alın.

Geri
Yukarı