300 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Cihan12

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uygun fiyatli oyuncu kulaklığı arıyordum. Bazen film ve müzik dinlemeyi de düşünüyorum ama oyuncu ağırlıklı olsun beni uzmesin. Önerilerinize başvurmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, uygun fiyatli oyuncu kulaklığı arıyordum. Bazen film ve müzik dinlemeyi de düşünüyorum ama oyuncu ağırlıklı olsun beni uzmesin. Önerilerinize başvurmak istedim.
370 e çıkarsanız Sharkoon Rush ER40 var ben de alacağım gibi.

Kanka ona baktimda ikinci el ürünu sıfır gibi gösteriyor olabilirler yarı fiyatına satıyorlar çünkü
Öyle bir şey yapamazlar, şu ana kadar en az yüzlerce ürün satmışlardır. Zaten bizim forumda bir sürü kişi aldı. Kalkıp biri de mi şikayet etmedi? Satıcı güvenilir, eski Zonebilişim.

Kanka ona baktimda ikinci el ürünu sıfır gibi gösteriyor olabilirler yarı fiyatına satıyorlar çünkü
Hayır satıcı güvenilir. Diğer sitelerde de satıcı o zaten. Tek kötü yanı kutu açıldıktan sonra iade almıyorlarmış.

Aldığım üründe bir sıkıntı çıkarsa ne yapacağım

Satıcı güvenilir, ben de Sharkoon rush ER3 aldım onlardan, kutunun açılma kısmına kendi logolu bantlarını yapıştırıyorlar yırtılırsa iade almıyorlar, bandı yırtmadan çıkarmanın bir yolunu bulabilirseniz tekrardan yapıştırıp iade edebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…