300 TL'ye Sapphire HD7730 GDDR5

Yanlış bakmadıysam internetten o PSU 12V kanalından 20A gönderiyor yani 240W'a kadar destekliyor. R7 260X ise 115W çeken bir ekran kartıdır, 6'lık güç pini takarak o kart o PSU'da çalışır.

Yanlış bakmadıysam internetten o PSU 12V kanalından 20A gönderiyor yani 240W'a kadar destekliyor. R7 260X ise 115W çeken bir ekran kartıdır, 6'lık güç pini takarak o kart o PSU'da çalışır.
Gerçekten teşekkür ederim ilgi için bütün sorularımın cevabını aldım. Belirtilen süre içinde bütcemi arttıramazsam veya indirim yakalayamazsam o kartı alacağım teşekkür ederim.

Herşey RAM ile oluyor demiyorum, ama 1 GB 2015 standartlarına göre yetersizdir. Öyle birşey olsa herkese aşağıdaki kartı öneririm, hem ucuz, hem yüksek GB :)

Powercolor R7 240 O.C. GDDR3 4GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Ayrıca Recep Abi'nin sözü öyle değil, bit değil mimari önemlidir.
sence neden HD6850 +300 iken bu kart 262 tl araki kalite farkını gormeniz gerek çok performanslı bi kart bence HD6850
ve sozunun mimari olduğunuz zaten belirtmistim neden okumadan konusursunuz ki

sence neden HD6850 +300 iken bu kart 262 tl araki kalite farkını gormeniz gerek çok performanslı bi kart bence HD6850
ve sozunun mimari olduğunuz zaten belirtmistim neden okumadan konusursunuz ki
fiyat performans için de güzel zaten

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı