300 TL'ye Sessiz Klavye Önerisi

Bütçe
300

emirhan-ozer

Hectopat
Herkese selam. Hem oyun hem de(Photoshop, After Effects, Blender; Illustrator vs.) İçin kullanabileceğim fiyat/performans bir klavye arıyorum.

Bütçem: En fazla 300 TL. Onun da değmesi gerekiyor. Normalde Logitech MK295 Kablosuz Set - 250 TL almayı düşünüyordum ama kablosuz olduğu için vazgeçtim oyunlardaki performans yüzünden.

Beklentilerim:
- Çok ses yapmamalı.
- Sayı tuş takımı olmalı.
- Kısayol multimedya tuşları olmalı.
- Türkçe karakter destekli olmalı.
- "Enter" tuşu büyük olmalı.

Önerebileceğiniz bir klavye var mı? Mekanik, membran veya başka bir tür klavye olabilir. Beklentilerimi karşılasın yeterli.

Şu anki fiyatlar üzerinden ve düşmesi halinde alınabilecek olanları da söylersiniz çok sevinirim.

Bütçeyi biraz arttırırsanız Logitech G213.

Sorunlu model. Tuşların da sorun çıkıyor.

Herkese selam. Hem oyun hem de(Photoshop, After Effects, Blender; Illustrator vs.) İçin kullanabileceğim fiyat/performans bir klavye arıyorum.

Bütçem: En fazla 300 TL. Onun da değmesi gerekiyor. Normalde Logitech MK295 kablosuz set - 250 TL almayı düşünüyordum ama kablosuz olduğu için vazgeçtim oyunlardaki performans yüzünden.

Beklentilerim:
- Çok ses yapmamalı.
- Sayı tuş takımı olmalı.
- Kısayol multimedya tuşları olmalı.
- Türkçe karakter destekli olmalı.
- "Enter" tuşu büyük olmalı.

Önerebileceğiniz bir klavye var mı? mekanik, membran veya başka bir tür klavye olabilir. Beklentilerimi karşılasın yeterli.

Şu anki fiyatlar üzerinden ve düşmesi halinde alınabilecek olanları da söylersiniz çok sevinirim.

Hocam alın ses tekerleği aydınlatma tekerleği 6 bölge aydınlatma mıknatıslı bilek desteği.

Geri
Yukarı