300 TL'ye SSD önerisi

Bütçe
300
Aynı kontrolcü, muadil NAND yongaları var. Ucuz olanı alabilirsiniz.

PC SATA 2 destekliyormuş eğer ben SSD'yi alırsam 190-250 Mb/s arasında hız verir Windows 10 kursam kasarmı 4 GB RAM var.

Ve SATA 3'ü SATA 2 destekleyen anakarta takılır mı?

PC SATA 2 destekliyormuş eğer ben SSD'yi alırsam 190-250 Mb/s arasında hız verir Windows 10 kursam kasarmı 4 GB RAM var.

Ve SATA 3'ü SATA 2 destekleyen anakarta takılır mı?

Hocam takarsınız ama SATA 2 hızında alırsınız. Bu arada 320 TL'ye 240 GB attım ona da bir bakabilirsiniz tabii ihtiyacınız ne kadar bilmiyorum.

Hocam takarsınız ama SATA 2 hızında alırsınız. Bu arada 320 TL'ye 240 GB attım ona da bir bakabilirsiniz tabii ihtiyacınız ne kadar bilmiyorum.

Neden bu kadar fiyatı düşük ve hızıda düşük gibi geldi ama diğerlerine göre veri yazma garantisi daha fazla kararsız kaldım.

Ve alsam taksam Windows 10 yüklesem kasarmı.

Neden bu kadar fiyatı düşük ve hızıda düşük gibi geldi ama diğerlerine göre veri yazma garantisi daha fazla kararsız kaldım.

Hocam okuma yazma hızı önemli olan değil zaten SATA SSD kerim hepsi hemen hemen aynı yazma hızlarına sahip. Giriş-orta seviyedeki en iyi 3 SSD Apacer Panther, PNY CS900 ve Gigabyte SSD'dir. Benim attığım indirimli olduğu için böyle ucuz hatta kendim de kullanıyorum gayet başarılı SSD.

Geri
Yukarı