300 TL'ye USB Girişli Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

AYTKNBYRK

Centipat
200-300 TL'ye şu Rampage gibi markaların kulaklıklarından alacağım. USB girişli olması önemli. PC'nin jak girişi bozuk. Mikrofon hiç önemli değil, sadece ses kalitesi olarak F/P ürünü arıyorum. James Donkey falan diyorlar, ses kalitesi iyi olan bu tarz bir ürün öneriniz var mıdır? Teşekkürler.

Rampage Stormy kullanıyorum 2-3 senedir. 7.1 özelliğe sahip. Ses nadiren tek taraflı gidiyor ama kulaklığın üstündeki ayar tuşundan iki saniye oynayınca düzeliyor şu anda 300 TL bandında tavsiye ederim. Tabii 2-3 sene aktif kullanınca ped bayağı bir aşındı ama memnunum. Kulaklık bandı deriden kafada ağrı yapmıyor. Gözlük kullanıyorsanız uzun süreli kullanımda kulaklarda biraz yapabilir. Mikrofon benim için yeterli ve iyi denilebilir. Kulaklık kablosu 2 metre sanırsam ve çok sağlam defalarca üstüne sandalye ile oturdum hala sıkıntısı yok. Kısaca tavsiye ederim :D
Ama eksi özellik olarak dışarı biraz fazla ses veriyor

Teşekkür ederim. 7.1 Özelliği kapatıldığında tek taraflı ses gitme sorunu oluyor mu yine? 7.1 benim için önemsiz Stereo daha iyi olur hatta. Başka önerisi olan arkadaşlar yazarsanız sevinirim, teşekkürler.

Geri
Yukarı