3000-3100 TL Arası Bilgisayar Toplama

Titanjii

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sizce maksimum 3100 TL'ye nasıl bir sistem toplanmalıdır? Önerilerinizi bekliyorum. Oyun odaklı bir bilgisayar olacak.

Önerim budur
3100 tl sistem.PNG

Yukarıdaki arkadaşın sistemi gayet güzel. Ama ben anakart'tan çok işlemci'nin daha önemli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca 16 GB bellek daha ileriye dönük olacaktır.

Adsız.jpg

Arkadaşlar ben de en fazla 2500 TL değerinde olacak şekilde LoL, CS:GO, ETS 2, Payday 2 oyunlarını high kalitede kaldırabilen bir toplama bilgisayar istiyorum ve hiçbir fikrim yok. Montaj nasıl olacak, servis mi çağırmalıyım? Biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca bu 2500 TL içerisine monitor de dahil olacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben de en fazla 2500 TL değerinde olacak şekilde LoL, CS:GO, ETS 2, Payday 2 oyunlarını high kalitede kaldırabilen bir toplama bilgisayar istiyorum ve hiçbir fikrim yok. Montaj nasıl olacak, servis mi çağırmalıyım? Biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca bu 2500 TL içerisine monitor de dahil olacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.
Kendin ayrı konu açmalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı