3000-3500 TL monitör önerisi

Headlake

Hectopat
Daha fazla  
3000-3500 TL arası bir monitör arıyorum. Aklımda bir tane var. Fakat bu fiyata daha iyileri var mı bilmediğim için bu konuyu açtım. Aklımdaki monitör LG 24GN600-B modeli. Renklerinin çok canlı olduğunu ve diğerlerine göre daha az şikayet olduğunu duydum. Fiyatı ekstra hoparlörle birlikte yaklaşık 4000 TL ama bazen indirimde fiyatı düşebiliyor.
Ayrıca bu fiyatlarda ASUS TUF serisinin monitörleri çoğunlukta fakat IPS olmasına rağmen görüntü kalitesi ve parlaklığının yetersiz olduğunu söylüyorlar. Yaklaşık 1 ay önce AOC 24G2A'e modeline bakmıştım ama galiba şu an satılmıyor. Zaten satılsa da 4000 TL civarı olacağını düşünüyorum. Neyse kısacası 3000-3500 TL arası güzel bir monitör arıyorum. Cevaplayan herkese teşekkürler.

Not: Monitörün hoparlörü olması şart değil ama eğer yoksa 300 TL de hoparlöre vereceğim. Kısacası hoparlörü olmayan bir şey önerecekseniz maksimum bütçe 3200 TL.

Not2: Monitörü Eylül ortası-sonuna doğru alacağım. O zamana kadar belirli indirim günleri var mı bilmiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap Gaming gecelerine bakın cuma akşamları güzel monitörler düşebiliyor.
Black Friday diyeceğim ama sizin almak istediğiniz tarihten 1 ay sonrasına geliyor.

O zaman konu açsanız iyi olur. Birkaç günde 144 Hz monitörler 2500 TL civarından 3500 TL civarına sıçradı. Yarın ne olacak bilinmez.

Kendim kullanmadım ama forumda kullanan kişilerin memnun olduğunu okumuştum. Bu monitörde aklınızda bulunsun.

İncehesap Gaming gecelerine bakın cuma akşamları güzel monitörler düşebiliyor.
Black Friday diyeceğim ama sizin almak istediğiniz tarihten 1 ay sonrasına geliyor.
Tamamdır sağolun.
Black Friday 25 Kasım'a denk geliyor sanırsam. 2 ay onun için beklemek bana pek mantıklı gelmedi. Çoğu kişi fiyatı yükseltip normalin çok az altına sattığını söylüyor. Onun için pek gerek olduğunu sanmıyorum. Yanlış da biliyor olabilirim kusura bakmayın.

O zaman konu açsanız iyi olur. Birkaç günde 144 Hz monitörler 2500 TL civarından 3500 TL civarına sıçradı. Yarın ne olacak bilinmez.
Doğru söylüyorsunuz. Fakat önceden aklımda bir şeyler bulunursa daha iyi olacağını düşündüm. Ama Türkiye burası. Yarın fiyatların 2 katına çıkmayacağının garantisi yok.

Kendim kullanmadım ama forumda kullanan kişilerin memnun olduğunu okumuştum. Bu monitörde aklınızda bulunsun.
Tamamdır sağolun. Acer markasını tam bilmiyorum fakat güzel bir monitöre benziyor.

Geri
Yukarı