3000-3500 TL PC toplama

Bütçe
3000-3500

Sjwlşre

Centipat
Vatan Bilgisayar'dan ve Ryzen 5 2600 olmalı. Önerileriniz nelerdir?

Bütçeyi aşıyor ama isteklerine uygun olarak bu bilgisayar var.
Eğer Vatan Bilgisayar'dan almanız şart değilse kesinlikle bunu öneririm ama SSD'yi Kingston Fury 480 GB ile değiştirmeniz gerekebilir sistemdeki mevcut SSD kronik sorunlu ve boyut olarak az.

İlk sistem pek mantıklı gelmedi.
2. sistemi Vatan Bilgisayar' dan toplama ihtimalimiz var mıdır sizce ?

Orda o sistemi toplamak çok pahalıya gelir yerinde olsaydım attığım yerden alırdım.
Bana kalsa ben de internetten alırım fakat ailem pek güvenmiyor. Bir türlü anlatamadım internetten alışverişin de güvenli olduğun.

işlemci - 950 tl

anakart - 472 tl

bellek - 266 tl

ekran kartı - 958 tl

ssd - 254 tl

kasa + psu - 648 tl

toplam - 3548 tl

Vatandan toplanacaksa KDV indirimlerini beklemenizi öneririm. Yoksa fiyat yüksek çıkar.

Vatandan toplanacaksa KDV indirimlerini beklemenizi öneririm. Yoksa fiyat yüksek çıkar.
Ne zaman olur sizce ?
Ssd var eski bilgisayardan. Ssd almayıp RX580 yapsak nasıl olur sizce fark eder mi ?

Ne zaman olur sizce ?

Ssd var eski bilgisayardan. Ssd almayıp RX580 yapsak nasıl olur sizce fark eder mi ?
Sanırım okullar tatile girdi yine bu haftasonu takip edin. İleriye yönelik olarakta 14 şubat olabilir. Son zamanlarda birçok kez KDV indirim geldi.

Ne zaman olur sizce ?

Daha iyi olur. Kasanın önünde fan yokmuş. Önüne de 2 veya 3 fan alırsanız kasanın soğutması daha güzel olur. Bütçeniz kısıtlı olduğu için bu kasayı koydum. Corsair Spec Delta 550W 80+ kasasını da alabilirsiniz. 120 tl daha pahalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…