3000-3500 TL telefon önerisi

Bütçe
3000-3500

Ttolgaylmaz

Kilopat
Daha fazla  
Anneme telefon almaya niyetliyim fakat uzun zamandır piyasaya ve çıkan telefonlara bakmadım, genel olarak, WhatsApp, görüntülü ve mesajlaşma ayrıca da arada bir yemek tariflerine bakıyor. Bunun için önerebileceğiniz bir telefon var mı?
Şarja takma alışkanlığına sahip olduğu için aşırı bir pil ömrü istemiyorum, alıştığı telefonun değişmesinden rahatsız olduğu için almışken olabildiğince uzun süreli kullanabileceği bir telefon önerisinde bulunursanız sevinirim.

İkinci el şansı varsa S9 ya da Mi 9T-9T Pro öneririm ama eğer sıfır olacaksa Omix X300 4/64 en iyisi.

Annenize alıyorsanız yazılımı dandik Xiaomi'lere bulaşmayın, ikinci elden S9+ araştırın olur da bulamazsanız Samsung Note 8 veya S9 alabilirsiniz. Asla üzmeyecek modeller bunlar. Biraz yeni nesil görünsün isterseniz A70 de alabilirsiniz.

Anneme telefon almaya niyetliyim fakat uzun zamandır piyasaya ve çıkan telefonlara bakmadım, genel olarak, WhatsApp, görüntülü ve mesajlaşma ayrıca da arada bir yemek tariflerine bakıyor. Bunun için önerebileceğiniz bir telefon var mı?
Şarja takma alışkanlığına sahip olduğu için aşırı bir pil ömrü istemiyorum, alıştığı telefonun değişmesinden rahatsız olduğu için almışken olabildiğince uzun süreli kullanabileceği bir telefon önerisinde bulunursanız sevinirim.

Bu fiyata sıfır telefon yok, 2. El S8 veya S9'a bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı