3000-4000 TL arası hazır sistem önerisi

Mert Atakann

Kilopat
Yer
Medellin
Daha fazla  
Biliyorum bu ikinci konum aile durumları yüzünden gelip gitti fakat sonunda ikna edebildim. Dostlar bana 4000 TL'ye GTA V ve Valorant R6 gibi oyunların içinden geçebilecek uzun süre kullanabileceğim bir sistem önerir misiniz?

@Yener K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin için APU sistemler daha uygun olur. Elinizde kasa ve PSU var mı? Varsa modellerini de belirtin.

Biliyorum bu ikinci konum aile durumları yüzünden gelip gitti fakat sonunda ikna edebildim. Dostlar bana 4000 TL'ye GTA V ve Valorant R6 gibi oyunların içinden geçebilecek uzun süre kullanabileceğim bir sistem önerir misiniz?

@Yener K.

APU sistem düşünür müsünüz?

Sizin için APU sistemler daha uygun olur. Elinizde kasa ve PSU var mı? Varsa modellerini de belirtin.

Hocam berbat hiç gerek yok bana APU önerin.
APU sistem düşünür müsünüz?

R6 Valorant oynatacaksa neden olmasın?

Hocam bir öneriniz var mı Neo 3A-RX550 - Game Garaj bu sistem nasıldır görüşlerinize değer veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız sistem 8 GB RAM ile performans olarak zayıf kalır. 8 GB daha eklerseniz de fiyatı yaklaşık 4500 TL oluyor. Bu aralar biraz sıkıntı var. Bir tane APU sisteme rastladım. R3 2200G 16 GB RAM ve NVMe SanDisk Ultra SSD var. Corsair kasa olarak gözüküyor. Bu işlemci zaten çift kanal RAM ile RX 550'ye yakın bir performans veriyor. Arkadaşlar da baksınlar.
n11.com'dan APU AMD RYZEN3 2200G -16GB RGB DDR4 -250GB SSD NVMe - FREEDOS HAZIR SİSTEM PC seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Attığınız sistem 8 GB RAM ile performans olarak zayıf kalır. 8 GB daha eklerseniz de fiyatı yaklaşık 4500 TL oluyor. Bu aralar biraz sıkıntı var. Bir tane APU sisteme rastladım. R3 2200G 16 GB RAM ve NVMe SanDisk Ultra SSD var. Corsair kasa olarak gözüküyor. Bu işlemci zaten çift kanal RAM ile RX 550'ye yakın bir performans veriyor. Arkadaşlar da baksınlar.
n11.com'dan APU AMD Ryzen3 2200G -16 GB RGB DDR4 -250GB SSD NVMe - FreeDOS hazır sistem PC seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!

Pollux 3APU - Game Garaj bu nasıldır RX 550'ye de buna da 1 ay içerisinde 8 GB RAM ekleyebilirim sonradan alarak sizce hangisini almalıyım? Hangisi 1 ay beni idare eder, 8 GB alana kadar oynayacağım oyunlar R6, Valorant, Fortnite.

RAM alacaksınız RX 550 olanı da alabilirsiniz. APU ile tek kanal RAM sizi daha çok üzebilir.

RAM alacaksınız RX 550 olanı da alabilirsiniz. APU ile tek kanal RAM sizi daha çok üzebilir.

Hocam sizin görüşlerinize çok güveniyorum gerçekten bugün siparişi vereceğim artık bir ay boyunca götürür herhalde sonra alırım bir 8 daha bir de RX 550 için bir tür RAM lazım mı yani RAM'ların türü falan varsa.

Zaten DDR4 sistemler. Aldığınız RAM'in koduyla aynısını olmasına dikkat edin. Yine aynı yerden alabilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı