3000-4000 TL oyuncu-ofis koltuğu önerisi

yusufyalçınn

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Boyum 1,82 kilom 85 civarı. Tek kriterim rahatlık. Tasarım, renk, RGB falan hiç umurumda değil. Bu bağlamda ne önerirsiniz? Benim aklımda olan modeller:
MSI CH120 (4000 TL)
IKEA marcus (3500 TL)
Hawk fab (3000 TL civarı)

Hiçbirini deneme şansım olmayacak, internetten sipariş vereceğim. Bunların dışında da öneriniz varsa dinlemek isterim. Ayrıca Black Friday indirimlerini beklemek mantıklı olur mu sizce?

Konfor ve kalite olarak piyasada ki en iyi ürün bence. Deri tavsiye etmem hem hava almıyor hem de sıcak havalarda çok rahatsız eder.

Hocam Hawk’ın şu modeli tam olarak hangisi bilmiyorum ama hem rahatlık hem de kumaş olması bana çok konforlu geldi. Bundan önce rampage marka deri bir koltuk kullanıyordum, kumaş özellikle yaz aylarında çok iyi oluyor. Bir kez gıcırtı sorunu oldu marka ilgilenip sorunu çözdü hemen.

Dosya Ekleri

• A3A3CED2-580F-40DB-A911-3FC183F7ED98.jpeg
    A3A3CED2-580F-40DB-A911-3FC183F7ED98.jpeg
    176,2 KB · Görüntüleme: 52
Konfor ve kalite olarak piyasada ki en iyi ürün bence. Deri tavsiye etmem hem hava almıyor hem de sıcak havalarda çok rahatsız eder.

Sizin boy ve kilo nedir acaba? Bir de başka kullandığınız koltuk oldu mu karşılaştırma yapabilmek adına

Sizin boy ve kilo nedir acaba? Bir de başka kullandığınız koltuk oldu mu karşılaştırma yapabilmek adına

180 95 kg. Kendim fatura Black kullanıyorum kardeşimde 190 100 kg oda Fab V4 kullanıyor. İki üründe güzel ve kaliteli ancak fatura Black konfor olarak iyi. Hawk dışı kullanma imkanım olmadı hiç

Yeni konular

Geri
Yukarı