3000-4000 TL Oyuncu Sistemi Toplama

dikew

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sitede bayadır geziniyorum. Yeni üye olmaya karar verdim. Ve yardımınıza ihtiyacım var.
Oyun PC'si toplamak istiyorum. PC'den anlıyorum ama çok değil anakart ve işlemciyi seçemiyorum. Yani bana genel olarak 3000-4000 TL PC sistemi tavsiye etmenizi istiyorum.
Ve şu özellikleri istiyorum: 1 TB HDD 120-240-256 GB SSD NVidia GTX 970-960(eğer daha iyi bir ekran kartı biliyorsanız yapabilirsiniz)
8 GB RAM (16 GB olabilir ama iki tane 4 GB'lik istemiyorum)
Ben genel olarak bunları buldum sizde kendi önerinizi yazı anakart ve işlemciden pek anlamıyorum da hangisinin neden daha iyi çalıştığını da yazarsanız sevinirim. Monitor ve kasayı dahil etmedim onları da önerirseniz sevinirim. 4000 TL'yi geçebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ElementZ Kardeşim şu kazıkçı yalancı siteye neden güveniyorsun güvenme! Fiyatı şişirip indirim yaptık diye kandırıyor, araştırırsan çok yerde daha ucuzları var aynı ürünlerin. Eski ekran kartlarını yeni diye yutturmaya çalışıp stok eritiyorlar. Olmayan özellikleri varmış gibi gösteriyorlar, daha neler neler yapıyorlar.

Örneğin; Dark N10 indirimde görünüyor ve fiyatı 266 lira, ben söylemeyim biraz araştır indirimsiz 235 liraya bulursun.

@ElementZ Kardeşim şu kazıkçı yalancı siteye neden güveniyorsun güvenme! Fiyatı şişirip indirim yaptık diye kandırıyor, araştırırsan çok yerde daha ucuzları var aynı ürünlerin. Eski ekran kartlarını yeni diye yutturmaya çalışıp stok eritiyorlar. Olmayan özellikleri varmış gibi gösteriyorlar, daha neler neler yapıyorlar.

Örneğin; Dark N10 indirimde görünüyor ve fiyatı 266 lira, ben söylemeyim biraz araştır indirimsiz 235 liraya bulursun.
Ayın 8'inde gerçekten indirimdeydiler. Şimdi fiyatlar aynı ya da fazla. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı