3000-4000 TL telefon önerisi

Bütçe
3000-4000

DarkWasHERE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 3000-4000 arası bütçem var. Tavsiye edebileceğiniz telefon var mı? Ben en başta yenilenmiş iPhone 7 düşündüm daha sonra Huawei P20 Lite (forumlarda kötüleyenleri görünce vazgeçtim) son olarak da Redmi Note 8 (forumlarda Redmi markasına pek iyi bakılmadığı için vazgeçtim) ve şu an kafam çok karıştı. Tavsiye edebileceğiniz telefon var mıdır? Günlük kullanımda arayüzde ve uygulamalarda kasma-donma yaşamak istemiyorum. Ve iPhone 7 (yenilenmiş) 3500 TL'ye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
3500TL'ye yenilenmiş iPhone 7 almak bana kalırsa mantıksız. İkinci el temiz eski amiral gemisi telefonlar mevcut.

Sıfır alınacaksa P20 Lite, Redmi Note 8'e hiç bulaşma.

Sıfır alacaksan pek General Mobile markasını önermesem de GM 21 Pro modeli mantıklı bir cihaz.

Bütçe sonuna kadar zorlanabilirse gözün kapalı M23 al.

3500TL'ye yenilenmiş iPhone 7 almak bana kalırsa mantıksız. İkinci el temiz eski amiral gemisi telefonlar mevcut.

Sıfır alınacaksa P20 Lite, Redmi Note 8'e hiç bulaşma.

Sıfır alacaksan pek General Mobile markasını önermesem de GM 21 Pro modeli mantıklı bir cihaz.

Bütçe sonuna kadar zorlanabilirse gözün kapalı M23 al.
Telefondan pek anlamam ama iPhone 7 neden mantıksız ve neden Redmi serisi alınmaz?

@DarkWasHERE iPhone 7 günümüzde de alınabilecek bir cihaz da, ikinci el temiz eski amiral sınıfı telefonlar varken almak bana mantıklı gelmiyor.

Redmi Note 8, artık günümüz için giriş seviyesi donanımlara sahip. Ayrıca MIUI gibi vasat bir arayüze de sahip.
Redmi serisi iyi ama 8 hem eski hem de sıfır parasına değmeyecek bir ürün ikinci el de belki Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

iPhone düşünüyorsan ikinci el direk 8 Plus al.
İkinize de teşekkürler , ikinci elde güvenim yok yani 2. el almaktansa teşhir ürünü ya da yenilenmiş ürün almak daha güvenli geliyor.

Redmi serisi iyi ama 8 hem eski hem de sıfır parasına değmeyecek bir ürün ikinci el de belki Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

iPhone düşünüyorsan ikinci el direk 8 Plus al.
Apple / iPhone 8 Plus / iPhone 8 Plus 64 GB Silver Cep Telefonu sahibinden.comda - 1039571264 , mesela 3000e bulmam normal midir?

Geri
Yukarı