3000 TL 2 TB M.2 NVMe SSD önerisi

@ProximusTwo Merhaba, bugün sabah satın aldım SSD'yi fakat şimdi bir mail geldi Amazon tarafından siparişimin iptal edildiğine dair. Bu SSD nasip olmayacak sanırım bana :D Tekrardan sipariş verdim bakalım yine iptal mi olacak. İptal olması durumunda, alamamam durumunda başka önereceğiniz SSD var mıdır? Samsung 970 Evo Plus mı öneriyorsunuz?
970 Evo Plus öneriyorum. 1 TB olabilirse bu daha iyi olur:

970 Evo Plus öneriyorum. 1 TB olabilirse bu daha iyi olur:
1 TB istemiyorum teşekkür ederim.. 2 tane slotum olsa 1 TB alırım 1 TB + 500 GB kullanırdım fakat öyle bir şansım da yok maalesef.

1694946893425.png

Siparişim bu şekilde iptal edildi bir de. İnternetten araştırdığımda bu şekilde iptal edilen ürünler tekrar denense de satın alınamıyor demiş herkes. Bakalım 2.kez sipariş geçtim kabul olacak mı bu sefer.

1 TB istemiyorum teşekkür ederim.. 2 tane slotum olsa 1 TB alırım 1 TB + 500 GB kullanırdım fakat öyle bir şansım da yok maalesef.

1694946893425.png

Siparişim bu şekilde iptal edildi bir de. İnternetten araştırdığımda bu şekilde iptal edilen ürünler tekrar denense de satın alınamıyor demiş herkes. Bakalım 2.kez sipariş geçtim kabul olacak mı bu sefer.
Düzeltme: 2.bir mail geldi ve ödeme aracı ile ilgili bir sorun olduğu yazıyordu. 2.siparişim şuana kadar iptal olmadı tahmini teslim süresi falan da gözüküyor sanırım sıkıntı olmayacak. @CEO of SM Technology Crucial P5 Plus, 970 Evo Plus'dan daha iyi değil mi? Okuma yazma oranının yüksek olması render alırken faydasını görürüm değil mi yanlış anlamadıysam?

Son düzenleme:
Düzeltme: 2.bir mail geldi ve ödeme aracı ile ilgili bir sorun olduğu yazıyordu. 2.siparişim şuana kadar iptal olmadı tahmini teslim süresi falan da gözüküyor sanırım sıkıntı olmayacak. @ProximusTwo Crucial P5 Plus, 970 Evo Plus'dan daha iyi değil mi? Okuma yazma oranının yüksek olması render alırken faydasını görürüm değil mi yanlış anlamadıysam?
Çoğu yönden iyi hocam. 970 Evo Plus, Gen 3 iken, P5 Plus, Gen 4. Farkını baya görürsünüz. DRAM'i de daha iyi.

Çoğu yönden iyi hocam. 970 Evo Plus, Gen 3 iken, P5 Plus, Gen 4. Farkını baya görürsünüz. DRAM'i de daha iyi.
Teşekkür ederim ilginiz için. 29 Eylül tahmini teslim süresi gözüküyor. O süre içinde de laptopun üstünde ki 512 GB'lık SSD'yi sarı sitede ilana koydum bakalım umarım satabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı