3000 TL APU sistem parça önerisi

Takılabiliyor hocam isterseniz 4400MHz RAM'de takabilirsiniz sorun çıkarmaz.
Hocam teknobiyotik de 3600 daha ucuz nasıl oluyor bu olay aynı ramin overclock lu hali mi üretimden.

Hocam Teknobiyotik de 3600 daha ucuz nasıl oluyor bu olay aynı RAM'in overclock lu hali mi üretimden.

Hayır overclocklu değil. RAM piyasası değişiktir düşük MHz'li RAM'ler genelde biraz daha pahalı olur.

Hocam Pro serisi overclock olmuyor deniliyordu iGPU ayrı olarak mı overclocklanıyor?
Pro serisi oclenemiyor diye bir şey yok, hem İGPU zaten normal gpular gibi msi afterburnerdan dahi oclersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu Ryzen 5 4650G ekran kartı olarak nereye kadar rahat besliyor? Donanımhaberin çektiği videoyu izleyince biraz kuşkulandım fiyatına değer bir işlemci mi? Donanımhaber L3 önbelliği sebebiyle önermemiş genelde.

Arkadaşlar bu Ryzen 5 4650G ekran kartı olarak nereye kadar rahat besliyor? Donanımhaberin çektiği videoyu izleyince biraz kuşkulandım fiyatına değer bir işlemci mi? Donanımhaber L3 önbelliği sebebiyle önermemiş genelde.

RX 5600XT ve RTX 2060. (1080p için)

Arkadaşlar Ryzen 5 Pro 4650G ve Gigabyte B450M SH2 V2 satın aldım. Maksimum 1000 TL olacak 8*2 16 GB anakart maksimum 3600 desteklediği için 3600 MHz RGB'si olmasın boş yere ışığına para vermek istemiyorum RAM tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Crucial Ballistix düşünüyorum.

Arkadaşlar Ryzen 5 Pro 4650G ve Gigabyte B450M SH2 V2 satın aldım. Maksimum 1000 TL olacak 8*2 16 GB anakart maksimum 3600 desteklediği için 3600 MHz RGB'si olmasın boş yere ışığına para vermek istemiyorum RAM tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Crucial Ballistix düşünüyorum.

Parçaları nereden aldın fiyatlarıyla paylaşır mısın rica etsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı