3000 TL bütçe ile bilgisayar toplama

Bütçe
3000

6thSense

Hectopat
Herkese merhaba,

Maalesef ben de çoğu insan gibi bu ekran kartı ve RAM teknolojisine ayak uyduramayarak gündemi kaçırdım ve sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var. Yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

3000 TL gibi bir bütçe ayıracağım. Ağırlıklı olarak oynadığım oyunlar: CS:GO, League of Legends ve Fortnite. Bu oyunları oyun içerisinde grafik düşürmeden (ki mevcuttaki bilgisayarımda en düşük ayarlarda 100 FPS zor alıyorum artık) oynamak istiyorum.

AMD daha ucuz olduğu için önceliğim AMD fakat Intel işlemciyle de tavisyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler, sağlıklı günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim. İnceleyeceğim fiyatı benim bütçeme uygun. +500 TL daha bütçemin üzerine çıkabilirim. Sormak istediğim soru; bu yukarıdaki önerinizde kasayı cube kasa yapabilmemiz mümkün mü daha az yer kaplaması açısından soruyorum.

Çok teşekkür ederim. İnceleyeceğim fiyatı benim bütçeme uygun. +500 TL daha bütçemin üzerine çıkabilirim? Sormak istediğim soru; bu yukarıdaki önerinizde kasayı cube kasa yapabilmemiz mümkün mü daha az yer kaplaması açısından soruyorum.

Eğer seçenekler arasında var ise olur. Yoksa olmaz.

Çok teşekkür ederim. İnceleyeceğim fiyatı benim bütçeme uygun. +500 TL daha bütçemin üzerine çıkabilirim. Sormak istediğim soru; bu yukarıdaki önerinizde kasayı cube kasa yapabilmemiz mümkün mü daha az yer kaplaması açısından soruyorum.
500tl ile teknibiyotikteki sistemde ram arttirabilirsiniz depolama alabilirsiniz

Teknibiyotik'i bilmiyordum, kararımı verdiğimde ya burdan hazır sistem alacağım ya da sıfırdan toplama yapacağım. Var mıdır başka alternatifi ve fikri olan?

Geri
Yukarı