3000 TL Fotoğraf ve Video Düzenleme için PC Toplama

TheGamers

Hectopat
Daha fazla  
Kısa Bir Özet:
  • Bizim Mahalledeki sıradan (Düğün Fotoğrafçılığı, Video çekme yapan bir işletme) fotoğrafçılık dükkanı bir kasa toplamak istiyor ve benden yardım istedi. Birkaç araştırma yaptım kasa için ama ben yinede buradaki technopat'lı kardeşlerimden de fikir almak istedim.
Yaptığı işlemler bunlar:
  • Adobe Photoshop cc
  • Video Düzenleme Programları Kesme Biçimlendirme
  • Sıradan Bir Fotoğrafçının kullanığı fotoğraf düzenleme biçimlendirme programları falan filan
Toplanacak Kasa Limiti 2500-3000tl fiyat aralığı.
  • Monitörü var Fotoğrafçık için olanlardan
  • Kasa Lazım Hava Soğutması iyi olanlardan
  • Ekran Kartı Dediğim gibi Grafik işlemleri için olanlardan
  • İşlemci INTEL veya AMD hangisi Grafik için iyiyse (INTEL'in daha iyi olduğunu biliyorum ama son zamanlarda AMD içinde iyi diyorlar 'Ben şimdi AMD veya INTELDE biraz kararsız kaldım ')
  • SSD ve HDD lazım
  • Anakartı ve Ramleri siz Belirleyin arkadaşlar Sizin Tavsiyelerinize göre toplarım
Tavsiyeleriniz için şimdiden sonsuz teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemdeki bielşenleri biraz artırarak ve daha büyük bir kasa seçerek toplayabilirsin:

GTX 960 ile Mini Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi - Technopat

GTX 960 deal bir kart bu işler için. Zira HDMI 2.0 çıkışı ve H.265 video işleme yeteneği var. İleriye dönük bir seçim olur. Şahsi görüşüme göre.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı