3000 TL iPad önerisi

bec0

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. 8 yaşındaki kardeşime iPad bakıyorum. Yani şimdi küçük olduğu için tabletin yüksek performans almasına ihtiyacı yok ama az da olsa performans versin. 2.el olacak ve 3000 TL civari olmasi lazim. Fiyatı biraz zorlayabilirim. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 8 yaşındaki kardeşime iPad bakıyorum. Yani şimdi küçük olduğu için tabletin yüksek performans almasına ihtiyacı yok ama az da olsa performans versin. 2.el olacak ve 3000 TL civari olmasi lazim. Fiyatı biraz zorlayabilirim. Önerileriniz nelerdir?

iPad alınırsa çok uzun yıllar kullanır çocuk. Ayrıca o Android tabletler 1 ay sonra öyle bir kasmaya başlıyor ki.
Aklı başında biri temiz iPad’ini satmaz. Satsa da sıfır fiyatına dek satar. Satılanlardan mini çok ufak kafadan elerim, gereksiz pahalı. iPad 8 zaten bütçeyi aşıyor. Altına bakılmaz. Kaldı geriye Air 2 o da son güncellemesini aldı, desteğin kesilmesi yakın. Bu fiyat bandına en uygunu sıfır Android cihaz sorunsuz iPad için en kötü 6k gözden çıkmalı.

Aklı başında biri temiz iPad’ini satmaz. Satsa da sıfır fiyatına dek satar. Satılanlardan mini çok ufak kafadan elerim, gereksiz pahalı. iPad 8 zaten bütçeyi aşıyor. Altına bakılmaz. Kaldı geriye Air 2 o da son güncellemesini aldı, desteğin kesilmesi yakın. Bu fiyat bandına en uygunu sıfır Android cihaz sorunsuz iPad için en kötü 6k gözden çıkmalı.

iPad 7. nesil gayet iyi bir tercih.

iPad 8 altına bakılmaz deyip Android önermişsin. Sen kalkıp örnek veriyorum iPad 7 ile 10000TL'ye kadar olan Android tabletleri nasıl kıyaslarsın? Android, iPad yanında çöp kalır.

iPad 8 altına bakılmaz deyip Android önermişsin. Sen kalkıp örnek veriyorum iPad 7 ile 10000TL'ye kadar olan Android tabletleri nasıl kıyaslarsın? Android, iPad yanında çöp kalır.
Bak okuduğunu anlamayan arkadaşım ikinci el garantisiz iPad alacaksın neredeyse bu fiyata. Ben iPad Air 2 ile Android cihazı kıyaslamışım sen lafı başka anladığın için idrak edememişsin. Sıfır Android tablette ilerde problem çıktığında muhattabın olacak. Ama ikinci el kutusuz faturasız iPad’de muhattabın bile olmayacak.

Bak okuduğunu anlamayan ergen arkadaşım ikinci el garantisiz iPad alacaksın neredeyse bu fiyata. Ben iPad Air 2 ile Android cihazı kıyaslamışım sen lafı diğer organından anladığın için idrak edememişsin. Sıfır Android tablette ilerde problem çıktığında muhattabın olacak. Ama ikinci el kutusuz faturasız iPad’de muhattabın bile olmayacak. Buna kafan basmadığı için anlamaman normal. Forum çoluk çocuk dolmuş.
İkinci el kutusuz faturasız alma o zaman. Mesela 2500₺ civarına iPad 6 var. Kutulu faturalı. Onu bile alsan şu an alacağın sıfır Android ile aynı performansı verecek. Aksini iddia ediyorsan seni kullananlara sormaya davet ediyorum.
Forumda bir yaş sınırı mı var? 13 yaş üstü herkes kullanabilir.

Geri
Yukarı