3000 TL koltuk önerisi

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, 3000 TL bütçem var koltuk almak istiyorum. Ofis koltuğu tarzı bir şey alacağım çünkü bu bütçede ofis koltuğu dışında kaliteli pek koltuk yok. Aklımda aşağıdaki model var. Önerebileceğiniz başka koltuk var mı?

Bunu Songmics Opn83B Ofis Koltuğu öneriyorum, kendimde çok uzun süre araştırdım bu bütçeye uygun kaliteli bir şey hiç görmemiştim.
Amazon'a güvenerek sipariş verdim ve pişman olmadım çok sağlam hissettiriyor ve çok rahat kesinlikle tavsiye ederim.
Sorun varsa koltuk ile cevaplarım.

Bunu Songmics Opn83B Ofis Koltuğu öneriyorum, kendimde çok uzun süre araştırdım bu bütçeye uygun kaliteli bir şey hiç görmemiştim.
Amazon'a güvenerek sipariş verdim ve pişman olmadım çok sağlam hissettiriyor ve çok rahat kesinlikle tavsiye ederim.
Sorun varsa koltuk ile cevaplarım.
Hocam bu bana çok kısa kalır ben 194'üm. Bana boyunluklu lazım.
Bütçe artmaz mı?

Hocam foruma bakmadan önce bu ürüne bakıyordum da 4K bilmiyorum çıkabilir mi diye. Ama eğer 3.5K civarına gelirsem almam bekler bunu alırım. Çok iyi duruyor.

Evet, sırt kısmı biraz kısa kalır size. Ama malzeme kalitesi, sağlamlık ve konfor olarak bu fiyata ben daha iyisini olduğunu sanmıyorum.
Bu markanın bir de şöyle bir modeli var, ben deri sevmediğim için bunu tercih etmedim.
Songmics Obg56Br
Deri uymaz hocam çok terletir.

Yeni konular

Geri
Yukarı