3000 TL Laptop Önerisi

Tam 3000 TL'ye güzel laptop yok maalesef. Ya bütçenizi birazcık artırıp bunu alacaksınız;
Ya da bunu almalısınız;
Arkadaşın önerdiği Acer Nitro 5 AN515-51'i ben de satın aldım. GTA V'de 50, 45 FPS alıyorum (yüksek ayarlarda) Ultra ayarlarda 40 FPS alıyorum eğer sadece PUBG vb. oyunları oynayacaksanız işinizi gayet iyi görür. Eğer 3200 TL veremem derseniz Lenovo Ideapad 320 alın ama onda MX150 var GTX 1050 kadar performans sergilemez.

Arkadaşın önerdiği Acer Nitro 5 AN515-51'i ben de satın aldım. GTA V'de 50, 45 FPS alıyorum (yüksek ayarlarda) Ultra ayarlarda 40 FPS alıyorum eğer sadece PUBG vb. oyunları oynayacaksanız işinizi gayet iyi görür. Eğer 3200 TL veremem derseniz Lenovo Ideapad 320 alın ama onda MX150 var GTX 1050 kadar performans sergilemez.
Bence de eklenebilirse Acer nitro 5 alınabilir, ya da Monster'in 1050'li laptopu. Bu arada Nitro 5 ısınıyor diyorlar, sizin laptopun durumu nasıl, memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de eklenebilirse Acer nitro 5 alınabilir, ya da Monster'in 1050'li laptopu. Bu arada Nitro 5 ısınıyor diyorlar, sizin laptopun durumu nasıl, memnun musunuz?
Bazı modellerde böyle bir sorundan bahsediliyor ancak her modelde olduğu kesin değil.
Hiçbir türlü Casper önermiyoruz. Uzak durun.

Benim laptopum sadece fan hızını arttırıyor o kadar şu ana kadar ısınma problemini 1 kere yaşadım o da 4 veya 5 saat GTA V oynayınca işlemci otomatik overclock yapıyor ve ısısını arttırıyor almak isterseniz 1 saat oynadıktan sonra 5 dk bekletmenizi öneririm
Bazı modellerde böyle bir sorundan bahsediliyor ancak her modelde olduğu kesin değil.

Hiçbir türlü Casper önermiyoruz. Uzak durun.
Casper'ı neden önermiyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı