3000 TL monitör tavsiyesi

Bende monitör arayışındayım. PC yi sürekl karanlık ortamda kullanan biri olarak IPS panel monitörü ışık sızmasın dan dolayı geçen hafta iade ettim. Bu sorun neredeyse tüm IPS lerde mevcut olduğundan VA panel bakıyorum. Bu seferde ghosting sorunu çıkıyormuş. TN de görüntü kalitesinden dolayı tercih edilmiyor. Merak ettiğim AOC nin VA panelleri nasıldır bir model buldum iyi gibi. Kullanan var mıdır nasıldır acaba AOC 24G2SAE/BK Monitör

Yani ben memnunum gayet güzel. Deneyim konusunda da ne diyeceğimi bilmiyorum işte güzel sadece bir sorunla karşılaşmadım ölü piksel vs. şuyu nasıl buyu nasıl gibi sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Hocam kalitesi nasıl, sizi oyun oynarken üzecek bir durum yaşandı mı?

Bende monitör arayışındayım. PC yi sürekl karanlık ortamda kullanan biri olarak IPS panel monitörü ışık sızmasın dan dolayı geçen hafta iade ettim. Bu sorun neredeyse tüm IPS lerde mevcut olduğundan VA panel bakıyorum. Bu seferde ghosting sorunu çıkıyormuş. TN de görüntü kalitesinden dolayı tercih edilmiyor. Merak ettiğim AOC nin VA panelleri nasıldır bir model buldum iyi gibi. Kullanan var mıdır nasıldır acaba AOC 24G2SAE/BK Monitör
Yine de IPS en iyisi hocam. G24F-2 tavsiye ederim size de.

Hocam kalitesi nasıl, sizi oyun oynarken üzecek bir durum yaşandı mı?
Zaten ben alalı tam 1 hafta oldu. Bu bir haftada her gün en az 3-6 saat deneyimledim. Asla üzmedi mükemmel. Ekranı çok parlak. Ben %70 falan kullanıyorum parlaklıklığı hala parlak. Bu güzel bir şey.

Aynen öyle. Bunun kroniği olmaz.

Yani ben memnunum gayet güzel. Deneyim konusunda da ne diyeceğimi bilmiyorum işte güzel sadece bir sorunla karşılaşmadım ölü piksel vs. Şuyu nasıl buyu nasıl gibi sorularınız varsa cevaplayabilirim.
Almayı düşünüyorum şuan, sizde ölü pixel vs. çıkmadı değil mi? renk kalitesi nasıl?

Geri
Yukarı