3000 TL monitörlü PC toplama

DeriyamBaba

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak ben 3000 TL PC toplamak istiyorum monitörlü PUBG CS GO GTA oynatsın yeter bana yardımcı olabilir misiniz lütfen PC upgrade edilebilsin upgrade ederim sıkıntı yok ama bütcem en fazla 3200 TL yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak ben 3000 TL PC toplamak istiyorum monitörlü PUBG CS GO GTA oynatsın yeter bana yardımcı olabilir misiniz lütfen PC upgrade edilebilsin upgrade ederim sıkıntı yok ama bütcem en fazla 3200 TL yardımcı olur musunuz?
Öncelikle Apu bir sistem toplayıp para biriktirmeni tavsiye ederim hem daha uyguna gelir hemde daha iyi bir monitör almana yardımı dokunur ileride de eline para geçince işlemcinin Max darboğaz yaşatmadan desteklediği bir ekran kartı bulup onunla devam edebilirsin. Bu süre boyunca Pubg vs oynayamazsin ama 1030 gücünde bir Apu sistem uzun zaman seni götürür

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı