3000 TL PC önerisi

Günümüzde hala 1080P ve 900P monitörü olanlar var. Ben zaten 2.den bahsediyorrum dolar kurundan faydalanıp ikinci elciler zam yapıyor bunları yemezsse arkadaş sıkıntı olmaz. RX 570'e 800 TL'den fazlası haramdır.

Merhaba ben öncelikle masaüstü PC alacağım bütçem az biliyorum ama yapacak bir şey yok.
Laptoplara bende baktım ama yetmiyor bana. Çoğu ekran kartsız laptopların. Bana GTA 5 açsa PUBG Mobile'e'e'e'de 60 FPS açsa yeter. Bir de CS:GO FPS'i fazla olsa.

Ayrı bir konu açın.
Günümüzde hala 1080P ve 900P monitörü olanlar var. Ben zaten 2.den bahsediyorrrum dolar kurundan faydalanıp ikinci elciler zam yapıyor bunları yemezsse arkadaş sıkıntı olmaz. RX 570'e 800 TL'den fazlası haramdır.

Dolar 2 değil yalnız RX 570'i 800TL'ye sıfır bulursanız bana da haber verin de alayım.

Kazıklanmak istemiyorsanız korkmayın PC toplamak legolarla oynamak gibidir, araştırın öğrenin. Mesela ikinci el ekran kartı alırken nelere dikkat edilmeli? Parçaların piyasa fiyatı? Bedava format atmayı 20 TL'ye yapan bilgisayarcıların eseri.

Kardeşim parçaların tam olduğuna emin misin işlemci kısmı boş gözüküyor seç diyor bana.

Site buga girmişti fiyatı 5000TL olmuş.

1592564322092.png

Yeni konular

Geri
Yukarı