3000 TL red switch TKL klavye önerisi

Hocam optik switch en hızlı tepkime süresini verir. Yani en hızlısı optik klavyedir(bir insan aradaki farkı fark edemez). Fakat yukarıda bahsettiğim nedenlerden ötürü ben optik klavye aldığıma pişmanım mesela. Ama hani derseniz ki switch falan değiştirmem o zaman alabilirsiniz.
Razer Huntsman V2 Tenkeyless RZ03-03940300-R3M1 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu ürünü tercih ediyorum hocam o zaman sağolun.

Hangi renk switchi sipariş edeceğinizi kontrol edin hocam. Razer yeşil ve mor switchleri çok ses çıkarıyor.
Kessinlikle kırmızı olmalı. Bulamazsam başka bakacağım. Mor mavi kadar gürültülüymüş testlere baktımda.

Hangi renk switchi sipariş edeceğinizi kontrol edin hocam. Razer yeşil ve mor switchleri çok ses çıkarıyor.
Hocam Razer Huntsman V2 TKL de Red switch stok sorunu mevcut. 2.el de almak istemedim.
Tercihimi SteelSeries Apex Pro Ingilizce RGB Mekanik TKL Gaming Klavye | ITOPYA den yana yapmaya karar verdim.

Son düzenleme:
Kessinlikle kırmızı olmalı. Bulamazsam başka bakacağım. Mor mavi kadar gürültülüymüş testlere baktımda.

Hocam Razer Huntsman V2 TKL de Red switch stok sorunu mevcut. 2.el de almak istemedim.
Tercihimi SteelSeries Apex Pro Ingilizce RGB Mekanik TKL Gaming Klavye | ITOPYA den yana yapmaya karar verdim.
Hocam klavyede omni switchler var ve omni switchler ayarlanabiliyor. Ama klavye hotswap değil. Klavye üzmez gayet güzel. Yani bilemedim bundan sonrasında siz karar vermelisiniz bence.

Hocam klavyede omni switchler var ve omni switchler ayarlanabiliyor. Ama klavye hotswap değil. Klavye üzmez gayet güzel. Yani bilemedim bundan sonrasında siz karar vermelisiniz bence.
Plastiğin ABS olduğunu gördüm kötü yanı olarak. Dediğiniz şey olumsuz bir yön müdür? Alıp kurup olduğu gibi kullanmayı düşünüyorum uzun süre.

Plastiğin ABS olduğunu gördüm kötü yanı olarak. Dediğiniz şey olumsuz bir yön müdür? Alıp kurup olduğu gibi kullanmayı düşünüyorum uzun süre.
Hocam 3000TL bir klavye için tabiki de olumsuz bir yön. Çok zor bir ihtimal olsa da switch bozulursa pcb yi çıkarıp lehim makinası ile switchi falan çıkaracaksınız. Fakat dediğim gibi bu çok zor bir ihtimal. Beğendiyseniz alabilirsiniz. Yorumlar çoğunlukla iyi yönde.

Hocam 3000TL bir klavye için tabii ki de olumsuz bir yön. Çok zor bir ihtimal olsa da Switch bozulursa PCB'yi çıkarıp lehim makinesı ile Switch'i falan çıkaracaksınız. Fakat dediğim gibi bu çok zor bir ihtimal. Beğendiyseniz alabilirsiniz. Yorumlar çoğunlukla iyi yönde.

Anladım hocam. Araştırmalarım sonucu internetten 3 aylık çok uygun fiyata red Switch Huntsman V2 TKL buldum. Ürün temiz kullanılmış. Tuş takımı İspanyolca amazon.deden alınmış sorun değildi benim için garantili vs. O ürünü almaya karar verir. Mouse ile de set olur en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı