3000 TL telefon tavsiyesi

Vezirxtr

Hectopat
Selam, iPhone 7 kullanıyorum, şarjım çok hızlı bitiyor bunu satıp Android'e geçmek istiyorum. Moto kuryelik yapacağım şarjı aslında dayansa yeterli oyun vs oynamayacağım klasik sosyal medya uygulamaları yükleyeceğim sadece. 3000 TL bandına kadar telefon önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, iPhone 7 kullanıyorum, şarjım çok hızlı bitiyor bunu satıp Android'e geçmek istiyorum. Moto kuryelik yapacağım şarjı aslında dayansa yeterli oyun vs oynamayacağım klasik sosyal medya uygulamaları yükleyeceğim sadece. 3000 TL bandına kadar telefon önerilerinizi bekliyorum.

Yeni bir iPhone 7 almanız daha iyi olur çünkü 3K bandına pili iyi dayanan bir telefon zor.

Hocam iyi günler. Benim tavsiyem 3000TL'lik bir Android telefon almamanız olur çünkü günlük uygulamalarda bile sinir krizi geçirebilirsiniz donma ve kasmalar yüzünden. Kullandığınız telefondaki en büyük sıkıntı şarjı ise güzel bir powerbank almanızı öneririm.

Geri
Yukarı