3000 TL TWS kulaklık önerisi

Wxwx96

Hectopat
Belirli bir bütçem yok ortalama 1.5k a almak istiyorum ama çok fark var denirse 3K ya kadar çıkabilirim.
Benim için önemli olanlar ses kalitesi, kulaktan düşmemesi ve kulağımı ağrıtmaması gerekiyor.
Mikrofon kalitesi, şarj vs çok fazla önemli değil sporda, yolda, yürüyüşte, günlük yaşantımda kullanmak için istiyorum.
Android kullanıyorum.
Seçeneklerim.
Buds Pro.
Sennheiser cx true Wireless.
Sennheiser momentum true Wireless 2
AirPods.
AirPods Pro.

Android kullanıyormuşsunuz, AirPods'ları kafadan eleyin zaten. Kullandığımdan değil ama Sennheiser Momentum TWS 2 öneririm, incelemelerde çok beğeniliyordu. 1.5 k'yı geçmesin derseniz Galaxy Buds Pro ve biraz daha ucuza Buds 2 de gayet iş görür.

Belirli bir bütçem yok ortalama 1.5k a almak istiyorum ama çok fark var denirse 3K ya kadar çıkabilirim.
Benim için önemli olanlar ses kalitesi, kulaktan düşmemesi ve kulağımı ağrıtmaması gerekiyor.
Mikrofon kalitesi, şarj vs çok fazla önemli değil sporda, yolda, yürüyüşte, günlük yaşantımda kullanmak için istiyorum.
Android kullanıyorum.
Seçeneklerim.
Buds Pro.
Sennheiser cx true Wireless.
Sennheiser momentum true Wireless 2
AirPods.
AirPods Pro.
Buds Pro kullanıyorum genel olarak iyi ama kulağımdan düşüyor. 20 dakikada bir bastırmam gerekiyor kulağıma.

Android kullanıyormuşsunuz, AirPods'ları kafadan eleyin zaten. Kullandığımdan değil ama Sennheiser momentum TWS 2 öneririm, incelemelerde çok beğeniliyordu. 1.5 K'yı geçmesin derseniz Galaxy Buds Pro ve biraz daha ucuza buds 2 de gayet iş görür.

Şu anda kafamda cx true Wireless var ama momentum TWS 2 ile arasında çok fark varsa ekstradan 1100 TL veririm ama o kadarlık bir fark yoksa cx true Wireless yeterli olur ama buds Pro'da olabilir. Buds Pro'yu biraz araştırmam gerekiyor. Şu ana kadar buds Live ve buds ear kullandım 2'sinden de memnumdum açıkçası ama Sennheiser'i merak ediyorum açıkçası.
Buds Pro kullanıyorum genel olarak iyi ama kulağımdan düşüyor. 20 dakikada bir bastırmam gerekiyor kulağıma.

Buds Pro da arkadaşımda öyle diyor. Tek sorunu kulaktan düşmesi ama tasarım olarak çoğu kulaklık öyle buds Pro da o sorun varsa diğerlerinde de vardır tahminimce.

Geri
Yukarı