3000 TL'ye bilgisayar koltuğu önerisi

Yiğitcore

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
1 hafta önce kendime yeni bir sandalye almaya karar verdim fakat ofis koltuğu mu yoksa oyuncu koltuğu mu alacağıma karar veremedim. Üstünde ders çalışmak ve zaman zaman da bilgisayarda vakit geçirmek için kullanacağım ve boyum uzun. Belimin rahat olacağı bir koltuk olmasını istiyorum. Bütçem 3000 TL, önerilerinizi bekliyorum.

Bu koltuğu düşünüyorum fakat internette çok fazla olumsuz yorum gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende tam sizin tarzda arıyorum. Ders için ve oyun için lazım. 3000 TL benim bütçede. Onu geçemem. Bu bütçeye hemen hemen hepsi aynı olur diyorlar. Pek kaliteli bir şey beklememek lazım. Alttaki attığım ürün 1200 TL bunu da düşünüyorum.

Selamlar,

Rebelx tarzı oyuncu koltuklarından uzak durun hocam, 3 ay sonra elinizde kalabilir.

Bu bütçelere fileli düzgün bir koltuk almak daha mantıklı. Seduna markasının modellerine bakabilirsiniz.

Selamlar,

Rebelx tarzı oyuncu koltuklarından uzak durun hocam, 3 ay sonra elinizde kalabilir.

Bu bütçelere fileli düzgün bir koltuk almak daha mantıklı. Seduna markasının modellerine bakabilirsiniz.
Selamlar,

Sedunaya baktım fakat bütçemi aşıyor.

Geri
Yukarı