3000 TL'ye dizüstü tavsiyesi

Karayip

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.

Bu yıl inşallah universiteye gideceğim. Bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum ve bilgisayar ihtiyacım olacak.

Elimdeki masaüstü bilgisayarı satıp yeni bir laptop almak istiyorum. Bütçem 3000 TL. Çok oyun oynayacağımı düşünmüyorum. CS 1.6, PUBG Mobile vs. oynarsam oynarım. Bu fiyata düzgün bir bilgisayar önerebilir misiniz?

Merhabalar, fikrimce şuan ki dolar kuruna bağlı olarak 2.el temiz bir cihaz bakmanızı tavsiye ederim.
Sıfır olarak o bütçe ile dahili ekran kartlı celeron bir cihazdan çok öteye gidilemez.

Merhaba arkadaşlar.

Bu yıl inşallah universiteye gideceğim. Bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum ve bilgisayar ihtiyacım olacak.

Elimdeki masaüstü bilgisayarı satıp yeni bir laptop almak istiyorum. Bütçem 3000 TL. Çok oyun oynayacağımı düşünmüyorum. CS 1.6, PUBG Mobile vs. oynarsam oynarım. Bu fiyata düzgün bir bilgisayar önerebilir misiniz?
Bütçeyi 400TL arttırabilirseniz buna bakabilirsiniz.

3000TL ile bildiğim düzgün sıfır cihaz yok. Bence bütçe artamıyorsa ikinci ele yönelin.

Abim'de bilgisayar mühendisliği okuyan birisi. Ve bilgisayarda çalışmaları ağır oluyor seni 3000 TL'lik bir bilgisayar kurtarmaz haberin olsun.

Tebrikler, hayırlı olsun yeni bölümün.
Dolar kuru uçtu maalesef. Sıfır alacağına bence de orta halli temiz bir bilgisayar bulmaya bak derim ikinci el. Ben olsam, bütçem de yoksa ana kartı ve işlemcisi sonraki yapacağım upgrade için yeterli olacak bir bilgisayar alırdım para oldukça ram artırıp ve ssd geçerdim.

Geri
Yukarı