3000 TL'ye ikinci el laptop tavsiyesi

Bütçe
3000

Tunahan23

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba, oyun ve kardeşime Zoom için ikinci el laptop bakıyorum. Uzun zamandır takip etmediğim için sizlerden ikinci el İstanbul içi ilan linkleri bekliyorum. Bu fiyatlara değer dediğiniz ürün varsa paylaşın lütfen. Ürünün temel bileşenleri iyiyse sonradan SSD ve RAM eklemesi yapabilirim. Teşekkürler.

Hocam pek güvenilir gibi durmuyor ama alacaksanız testlerini yapıp alın. Size tavsiyem 3000₺ bandında tablet bakmanız.
Hocam ara sıra arkadaşlarla giriş seviye oyunlar oynarız diye düşündüm. Genelinde ekran 60 Hz olduğundan 60 FPS üstüne de ihtiyaç yok zaten. Sadece Zoom için uyguna tablet de alınır aslında ama biraz da kendime bakıyorum :D

Bu arada neden güvenilir durmuyor ilan?

Hocam ara sıra arkadaşlarla giriş seviye oyunlar oynarız diye düşündüm. Genelinde ekran 60 Hz olduğundan 60 FPS üstüne de ihtiyaç yok zaten. Sadece Zoom için uyguna tablet de alınır aslında ama biraz da kendime bakıyorum :D

Bu arada neden güvenilir durmuyor ilan?
Hocam 950 karta her oyunu orta ayarlarda akıcı oynatır diyor, sanki elden çıkarmaya çalışır gibi. 1050 Ti var düşük ayarlarda akıcı oynat(am)ıyor. :D

Geri
Yukarı