3000 TL'ye INNO3D GTX 1660 Super alınır mı?

@Rouly @Xantern Hocam testler geldi ASUS TUF için bir bakar mısınız nediyorsunuz bu işe nisana kadar garantili güvenlik etiketi üzerinde kutulu faturalı ürün 3K fiyatı var. Bana iyi geldi testler sizde bir bakın.

Sıkıntı yok diyorsanız alacağım.

Sonuçlar fena değil. Fiyatı neydi?

Sonuçlar fena değil. Fiyatı neydi?

3K TL 2025 Marta kadar garantisi mevcut kutulu faturalı ve garanti belgesi var güvenlik etiketi üzerinde.

Nediyorsunuz bu işe hocam? @Xantern

Acil cevap lazım arkadaş mesaj bekliyor.

Son düzenleme:
3K TL 2025 Marta kadar garantisi mevcut kutulu faturalı ve garanti belgesi var güvenlik etiketi üzerinde.

Nediyorsunuz bu işe hocam? @Xantern

Acil cevap lazım arkadaş mesaj bekliyor.

Az pazarlık dene hocam. İndiği yere kadar. Sonra alırsın. 2850'ye falan inmeye çalış. Olmadı 2900'de anlaşırsın.

Az pazarlık dene hocam. İndiği yere kadar. Sonra alırsın. 2850'ye falan inmeye çalış. Olmadı 2900'de anlaşırsın.
Alınabilir yani değil mi? Arkadaşla anlaştım pazarlık denemedim oda kartı başkasına satmadı.

Testleri iyimi kötümü alınır mı? Bana bu soruyu cevaplayın yeter.

Kutu ve garanti olması iyiymiş. Alınır.
Tamamdır sağ olun çok teşekkür ederim.

Hocam sormayı unuttum benim sistemim şu şekil bir sıkıntı çıkmaz değil mi? Anakart konusunda falan.

-i5 9400F.
-2x8 Corsair Vengeance RGB 3200MHz CL16 RAM.
-240GB SanDisk SSD.
-1TB HDD.
-MSI H310M Pro-VDH Plus.

@Xantern

@Xantern hocam bir soru daha sormak istiyorum 1660 Super'ya da Ti önceden bu kadar ucuz bir parçayken neden şimdi bu kadar pahalı oldu? Üretimi olmadığı için falan mı?

Sıfır fiyatından bahsediyorum.

Yardım edenlere çok teşekkür ederim kartı aldım 4-5 saattir sıkıntısız kullanıyorum iyi akşamlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı