3000 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi

Ben şahsen kablosuz veya kablolo tavsiye etmem. Neden mi o sinyal o sinyal dalgaları beyine zararlı, zaten cep tefonlarından yeteri kadar zarar veriyoruz. İnan Online oyunda bile masaüstünde ıphonumun kablolo kulaklını kullanıyorum gayet menmunum. Büyük kulaklıklar kafamı sıkıyor en gevşek arada alsam zaman içinde damarlara baskı yaptığından beyine az kan gidiyor bu aynı zamanda baş derisini besleyen kılçal damarlarında yavaş kan akışına ve öksijen taşımasına saç köklerinine olumsuz etki yapıyor. Baş ağrısıda yapıyor kulak içininde hava almadığı için bakteri üretmesi mümkün. İçini karartmak istemem ama bu bilimsel etki yanları. Yazık o parana git al benim gibi bir iPhone tel kulaklığı harika sesi var zaten kalite ürün, ben yıllardır kullanıyorum. Arada bir kablosunu ve kulaklıkları kolanya+kağıd mendille ile temizliyorum. Elinin teri kabloların dış kaplamasını uzun vadede çürütür temizlenmezse, ben ev cihazlarında kabloları daima silerim bu nedenle. Özellikle bilgisayarlarda cep tel. Da bu şart. Gamer kulaklık var bende kullanmıyorum inan.

Yeni konular

Geri
Yukarı