3000 TL'ye kadar 40'' Smart TV Önerisi

Marka takıntınız yoksa, özellikle Migros ya da Kipa gibi mağazaların büyük mağazalarında bulabileceğiniz SEG markalara bir bakın. Zamanında 49 inch Smart ve 3D olan modelini 1500 TL gibi bir fiyata almıştım. Samsung yada muadilleri gibi değildir belki ama hemen hemen yarı fiyat olduğu için bozulursa bir tane daha alır geçerim demiştim o dönem, hala sorunsuz çalışıyor. Belki kanal geçileri yada smart özelliği diğerleri kadar hızlı değildir pek kullanmadığım için ya da test etme şansım olmadığı için emin değilim. Fikir olması açısından aklınızda bulunsun gidin bir araştırın.

Marka takıntınız yoksa, özellikle Migros ya da Kipa gibi mağazaların büyük mağazalarında bulabileceğiniz SEG markalara bir bakın. Zamanında 49 inch Smart ve 3D olan modelini 1500 TL gibi bir fiyata almıştım. Samsung yada muadilleri gibi değildir belki ama hemen hemen yarı fiyat olduğu için bozulursa bir tane daha alır geçerim demiştim o dönem, hala sorunsuz çalışıyor. Belki kanal geçileri yada smart özelliği diğerleri kadar hızlı değildir pek kullanmadığım için ya da test etme şansım olmadığı için emin değilim. Fikir olması açısından aklınızda bulunsun gidin bir araştırın.
Aklıma bir şey takıldı. İnternetten satın aldığım (örneğin vatan bilgisayar) tv'nin yanında duvar askısıda geliyor mu?

Açıklamasını okumak gerekebiliyor. Öncelikle KDV indirimi yoksa Vatan firmasından alışveriş yapmayın, gereksiz pahalıdır. Bunun dışında bazi televizyonlar 2 plastik aparattan oluşan aşkı aparatını barındırıyor fakat hepsi için geçerli midir emin değilim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı