3000 TL'ye kadar kablosuz Gaming kulaklık

Bütçe
3000

Samaelzz

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, ben güncel olarak SteelSeries Arctis 3 kablolu modelini kullanıyorum fakat artık kablosuz bir kulaklığa geçmek istiyorum.
Bütçem maksimum 3000 TL civarı aşağıda bazı bulduğum kulaklıklar var. Bu kulaklıklardan hangisini tercih etmeliyim veya başka önereceğiniz modellerde olabilir. (çoğunlukla FPS oyunları oynuyorum PUBG, CS:GO, Valorant, Rust, The Forest tarzı ve oyun oynamadığım zamanlar video film dizi izliyorum)

Bir de uzun süre taktığımda terleme yapmasını istemiyorum.

Öncelikle merhaba arkadaşlar, ben güncel olarak SteelSeries Arctis 3 kablolu modelini kullanıyorum fakat artık kablosuz bir kulaklığa geçmek istiyorum.
Bütçem maksimum 3000 TL civarı aşağıda bazı bulduğum kulaklıklar var. Bu kulaklıklardan hangisini tercih etmeliyim veya başka önereceğiniz modellerde olabilir. (çoğunlukla FPS oyunları oynuyorum PUBG, CS:GO, Valorant, Rust, The Forest tarzı ve oyun oynamadığım zamanlar video film dizi izliyorum)

Bence BlackShark V2 Pro ama diğerleride güzel.
çünkü thx özelliği var.

BlackShark.

Ben Razer BlackShark V2 Special Edition kullanıyorum, Pro ile hemen hemen aynı sesi var bir fark göremedim diyorlar o yüzden ben kablolu modeli sevdiysem kablosuz Pro almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı