3000 TL'ye kadar Red Switch mekanik klavye önerisi

zRex

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| MSI MAG INFINITE S3 11SC-030XTR | NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB | Intel Core I5 11400F 2.60 GHZ veya 3.60 GHZ | 512 GB M.2 SSD + 1 TB HDD | 1x16 GB DDR4 Ram | 500 Watt PSU | 2-3 Tane Fan |
Corsair K70 RGB mk 2 gibi bir klavye arıyorum sesi çok hoş Switch'i red olarak düşünüyorum bu ses ancak red Switch'lerden çıkıyor bana bunun gibi sağlam bir klavye önerebilir misiniz? Benim bildiğim Corsair gibi markalar hem bilindik hem de sağlam.
(Razer önermeyin)
(Gamepower önermeyin)
(Bunun dışında ömrü 2 yıla dayanamayan klavyeler önermeyin teşekkürler)

Fazla abartmayın ama 3500 4000'e kadar falan çıkabilirim iyi markalar varsa. (bazı kişiler bütçeni yükselt dediğinden)

Corsair K70 RGB mk 2 gibi bir klavye arıyorum sesi çok hoş Switch'i red olarak düşünüyorum bu ses ancak red Switch'lerden çıkıyor bana bunun gibi sağlam bir klavye önerebilir misiniz? Benim bildiğim Corsair gibi markalar hem bilindik hem de sağlam.
(Razer önermeyin)
(Gamepower önermeyin)
(Bunun dışında ömrü 2 yıla dayanamayan klavyeler önermeyin teşekkürler)

Fazla abartmayın ama 3500 4000'e kadar falan çıkabilirim iyi markalar varsa. (bazı kişiler bütçeni yükselt dediğinden)

Dünyanın en iyi klavye markası belkide. En kaliteli switchleri ve en iyi kasa kalitesi en iyi yalıtım herşeyin en iyisi kısaca. Epomaker varken bu fiyata başka klavye alınmaz.

Bütçeniz artıyorsa da Th80 pro kesinlikle.

Dünyanın en iyi klavye markası belki de. En kaliteli Switch'leri ve en iyi kasa kalitesi en iyi yalıtım her şeyin en iyisi kısaca. Epomaker varken bu fiyata başka klavye alınmaz.

Bütçeniz artıyorsa da TH80 Pro kesinlikle.

Türkçe Q klavye yok muydu? Ben genelde oyunlarda kullanıyorum atıyorum bazı tuşları.

Hocam eng ile TR klavye arasında sadece ğ ü gibi tuşlar. Gibi gözüküyor fakat o tuşlara basınca yine Ğ ve Ü yazıyor boşu boşuna daha berbat bir klavye almayın.

Peki hocam aklımda sizin önerdiğiniz.

Daha iyisinin imkanı yok hocam bu fiyata. ASUS'lar SS'ler Logitech'ler hiçbiri boy ölçüşemez.

Switch'ler sessiz olması lazım öyle mi?

Ayrıca hocam ben Wireless kullanmıyorum ona göre onu da söyleyeyimde.

Switch'ler sessiz olması lazım öyle mi?

Ayrıca hocam ben Wireless kullanmıyorum ona göre onu da söyleyeyimde.
Hocam attığım klavye kablolu da kullanılıyor. Bluetooth ve 2.4g sadece ayrı bir özelliği klavyenin. Ayrıca switchler dünyanın en kaliteli switchlerindendir. Diğer ünlü üreticilerin yanlarına yaklaşamayacağı kalitede hatta.

Hocam attığım klavye kablolu da kullanılıyor. Bluetooth ve 2.4g sadece ayrı bir özelliği klavyenin. Ayrıca switchler dünyanın en kaliteli switchlerindendir. Diğer ünlü üreticilerin yanlarına yaklaşamayacağı kalitede hatta.
Hocam sanırım EPOMAKER'lara daha yeni %50'ye yakın zam geldi. Amazon dışında bir yerde yine 2.000TL civarına bulma şansımız var mı?

Hocam sanırım EPOMAKER'lara daha yeni %50'ye yakın zam geldi. Amazon dışında bir yerde yine 2.000TL civarına bulma şansımız var mı?
Biraz zor. Fakat 2 bin TL civarına hala çok çok kaliteli seçenekler var.

Hepsi hala kat kat kaliteli.

@xwloga beğenmeme nedeni?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı