3000 TL'ye Monitörlü Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

CMD + Shift + 3 ile tam ekran, CMD + Shift + 4 seçili ekran fotoğrafı alabilirsiniz. Uğraşmayın öyle.

Sosyalde birçok kişi alışveriş yaptı. Güvenilir olduğunu söylüyorlar. 4 tane ram slotu var. Montajı internetten siparişte ek ücretle (sanırım 30 tl ) sinerjiye yaptırabilirsiniz. İstanbulda da mağazası var ordan da yaptırabilirsiniz. Site açılınca bakarsınız nerede olduğunu bilmiyorum.

Sanırım Üsküdar' da vardı.

İnventus'tan 2424 TL'ye topladım nasıl olmuş? Baya güvenilir bir firma benim bildiğim. Sapphire konusunda şikayetler var ama İnventus onun için stres testi yapıyordu galiba? Sorun çıkar mı bu sistemde?

Dosya Ekleri

• inventus.PNG
    45,1 KB · Görüntüleme: 226
İnventus'tan 2424 TL'ye topladım nasıl olmuş? Baya güvenilir bir firma benim bildiğim. Sapphire konusunda şikayetler var ama İnventus onun için stres testi yapıyordu galiba? Sorun çıkar mı bu sistemde?
Sapphire, Powercolor, Zotac gibi markalar önerilmez. Başka marka sistem alınmalı. ASUS, MSİ, EVGA, Gigabyte almaya çalışın. Ama bütçe yoksa yapacak bir şey yok.

Monitör dahil bu sistem alınabilir.

GTX 960 nasıl bir karttır? Sistemimde sadece ekran kartını GTX 960 yapsam bir sıkıntı çıkar mı? Ona göre 500 TL'ye yakın ekran önerir misiniz?

GTX 960 nasıl bir karttır? Sistemimde sadece ekran kartını GTX 960 yapsam bir sıkıntı çıkar mı? Ona göre 500 TL'ye yakın ekran önerir misiniz?
Sıkıntı çıkmaz ama benim topladığım sistem biraz daha iyi. Ekran konusuna fazla takılmayın. Benim koyduğum ekran da iyi.

Kardeş ne yaptığını anlamadım alıcam dedin sonra bida başka bi yerden sistem topluyorsun. Bunlar hayali sistemler mi almicak mısın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…