3000 TL'ye satılan iPhone 8 Plus güvenilir midir?

Emre20

Hectopat
Geçen gün Instagram da dolanırken livanegsm diye bir sayfa gördüm iPhone 8 Plus 11 gibi telefonların çok ucuza satıldığını gördüm DM'den mesaj yazdım ve bana devletin her sene ihalelerle satıldığını ve bu ihalelere katılarak yüklü miktarda cihaz aldıklarından bahsettiler buradan iPhone 8 Plus almak istiyorum ama dolandirirlarmi emin değilim bana ödeme kısmında kendi IBAN'ini atacağını dolandırıcılık gibi bir olay oldu mu karakola gidip 5 dakikada her şeyini bulabileceğini söyledi sizce güvenilir midir?

Yurtdışı olabilir. İnternetten üzerinde bilginiz yoksa gidip görerek almak en iyisidir.

Şimdi gördüm; Instagram üzerinden satın almayınız. Güvenilir değildir. 2.el sitelerine bakabilirsiniz. Daha güvenli olur.

Hayır sakın ama sakın böyle bir hata yapmayın. Ki yurt dışı olsa bile piyasası 3000 TL değil cihazın. Instagram da satıldığını da düşünürsek dolandırıcılık olma ihtimali çok yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu izleyin.

Geçen gün Instagram da dolanırken livanegsm diye bir sayfa gördüm iPhone 8 Plus 11 gibi telefonların çok ucuza satıldığını gördüm DM'den mesaj yazdım ve bana devletin her sene ihalelerle satıldığını ve bu ihalelere katılarak yüklü miktarda cihaz aldıklarından bahsettiler buradan iPhone 8 Plus almak istiyorum ama dolandirirlarmi emin değilim bana ödeme kısmında kendi IBAN'ini atacağını dolandırıcılık gibi bir olay oldu mu karakola gidip 5 dakikada her şeyini bulabileceğini söyledi sizce güvenilir midir?

Dolandırıcı olabilir. Bulaşma derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı