3000 TL'ye telefon tavsiyesi

Bütçe
3100

KneavsK6

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
3000 TL bütçem var. En fazla 3100'e çıkabilirim. Telefonda istediğim tabii ki de kamerası iyi olsun oyun performansı iyi olsun optimizasyonu iyi olsun. 3100 bütçeye ne kadar iyi bir telefon alabilirim telefon önerebilir misiniz?

3000 TL bütçem var. En fazla 3100'e çıkabilirim. Telefonda istediğim tabii ki de kamerası iyi olsun oyun performansı iyi olsun optimizasyonu iyi olsun. 3100 bütçeye ne kadar iyi bir telefon alabilirim telefon önerebilir misiniz?
Çok fazla oyun oynayan birisiyseniz Poco X3. Ama kamerası çok iyi değil. Yani o bütçeye göre normal ama beklentiniz fazla ise üzer. Onun dışında yazılımı kötü. Tasarım olarak da kalın ve çok ağır bir telefon. Alternatif olarak Realme 7 bakabilirsiniz. Yazılımı daha iyi.

Oyun ve kamera için POCO X3 NFC'ye bakabilirsin. İşlemci ve kamera olarak seni üzmez.

Hocam POCO ve iyi kamera? Bu yalanı size kim atmış bilmiyorum ama; yanlış bilgi. POCO / güzel kamera hiç uyuşmuyor...

Realme 7 tercih edebilirsiniz hocam. ( şanslı olup 3200 liraya çıkabilirseniz.)
Üzgün atacağınıza, yanlışınızı kabul etseniz? :D @YusufYavuz

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam POCO ve iyi kamera? Bu yalanı size kim atmış bilmiyorum ama; yanlış bilgi. POCO / güzel kamera hiç uyuşmuyor...

Üzgün atacağınıza, yanlışınızı kabul etseniz? :D
Düzenledim zaten de niye bu kadar agresif olduğunu anlamadım sanırım birileri kızdırmış seni ama gelip burada bana basit bir emoji için atarlanmana gerek yok. Düzenlememe bakabilirsin, iyi forumlar. :)

Düzenledim zaten de niye bu kadar agresif olduğunu anlamadım sanırım birileri kızdırmış seni ama gelip burada bana basit bir emoji için atarlanmana gerek yok. Düzenlememe bakabilirsin, iyi forumlar. :)

Hocam atarlanmadımki? Emojide tatlı bir emoji, sinir emojisi değil; sadece düzgün bir şekilde yazımı yazdım.
Yalnız hocam bu ortalama kamera da değil?

İyi oyun performansı ve ortalama kamera için POCO X3 NFC'ye bakabilirsin. İşlemci ve kamera olarak seni üzmez.

Üzgün atacağınıza, yanlışınızı kabul etseniz? :D @YusufYavuz

Çok fazla oyun oynayan birisiyseniz POCO X3. ama kamerası çok iyi değil. Yani o bütçeye göre normal ama beklentiniz fazla ise üzer. Onun dışında yazılımı kötü. Tasarım olarak da kalın ve çok ağır bir telefon. Alternatif olarak Realme 7 bakabilirsiniz. Yazılımı daha iyi.

Hocam arkadaşa katılıyorum.
X3 NFC ile Realme 7'nin lensleri aynı diye biliyorum.
Tabi önemli olan tek şey lens değil, Realme 7 birkaç konuda daha iyi ancak X3 NFC'de kötü değil.

Arkadaşa POCO'nun güzel bir kameraya sahip olmadığını anlattım, yani kötü demedim.

Hocam POCO X3 NFC'nin kamerasıda iyi.

POCO X3 NFC'nin kamerası kötü ise Realme 7'nin kamerasıda kötüdür.

Önemli olan tek şey lens değil ama en çok etki eden şeyde lens.
Arka ana kamera için konuşuyorum tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı