30000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
30000

Pluxy01

Megapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sadece oyun için alınacak. Çok AAA oyun oynanmayacak. Ama bu bütçede en uygun laptopu almak istiyoruz. Geleceğe de dönük olması açısından. Sorun çıkarmayacak, kaliteli laptop önerilerinizi bekliyorum.

HP Victius baktım fakat emin olamadım.

Sadece oyun için alınacak. Çok AAA oyun oynanmayacak. Ama bu bütçede en uygun laptopu almak istiyoruz. Geleceğe de dönük olması açısından. Sorun çıkarmayacak, kaliteli laptop önerilerinizi bekliyorum.

HP Victius baktım fakat emin olamadım.

30'luk satıcı güvenilir ise alınabilir.

ASUS TUF A15 2023, 4050'li versiyonunu aldım ben 1 ay oluyor fakat gayet memnunum. Ben de HP Victus bakıyordum fakat HP'nin kasa mühendisliği çok hoşuma gitmiyor ve kasa malzemesi ASUS'a göre daha kötü gibi geliyor. Bu yüzden ASUS almıştım. https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003VLRAX

Hocam bende de bundan var mayıs'ta almıştım fakat bu bütçede 4060 varken almak saçma olur. Monster vs olsa onermem de 4060'lı Victus alınabilir bence.

Hocam bende de bundan var mayıs'ta almıştım fakat bu bütçede 4060 varken almak saçma olur. Monster vs olsa onermem de 4060'lı Victus alınabilir bence.
Hocam ben tamamen kişisel konuştum yoksa HP alınmayacak bir şey değil asla ve dediğin gibi bütçede 4060 varken onu almak daha mantıklı olabilir, kişiden kişiye değişir. Ben Asus'u Türkiye'de daha köklü bir firma gördüğümden bu seçimi yapmıştım. Bu arada sen memnun musun A15'ten, herhangi bir sıkıntı yaşadın mı?

Monster Tongfang kasa almak iyi olabilirdi aslında ama bütçeyi epey aşıyor. Victius’ta kronik bir sorun var mıdır bildiğiniz?

Monster Tongfang kasa almak iyi olabilirdi aslında ama bütçeyi epey aşıyor. Victius’ta kronik bir sorun var mıdır bildiğiniz?
Hayır bir kronik sorunu yok diye biliyorum. Monster'dan uzak durmanızı öneririm, çok fazla ısınıyor ve Türk markası olduğu için çok fazla ilgisizler müşterilere karşı, Monster alan her arkadaşım bilgisayarlarından şikayetçi.

Hayır bir kronik sorunu yok diye biliyorum. Monster'dan uzak durmanızı öneririm, çok fazla ısınıyor ve Türk markası olduğu için çok fazla ilgisizler müşterilere karşı, Monster alan her arkadaşım bilgisayarlarından şikayetçi.
Laptop alacak arkadaşım Monster kullanıyordu önceden Clevo (?) tip kasa (eski dandik olanlar) çok memnundu. Menteşe ve klavyede sorun çıkmıştı Kadıköy’e götürüp çok kolay halletti. Şahsen kullanmadım ama Monster’ın yeni kasalarının tercih edilebilir olduğunu düşünüyorum. Tabi Victius sıkıntısızsa onu tercih edeceğiz.

Geri
Yukarı