Çözüldü 3000G sistemde açılışta siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UruxUs

Hectopat
Daha fazla  
RAM
G.Skill Ripjaws 3000MHz
SSD veya HDD modeli
HDD
Ekran kartı
Vega 3
Anakart
A320M-S2H
İşlemci
3000G
Açılışta siyah ekranda bekliyor. Açılmıyor. Kısayolları çalışmıyor. Bu olmadan hemen önce yaptıklarımı anlatayım. System 32'de WindowsApllicationManager.dll veya buna benzer bir şeye sağ tıklayıp take bilmem ne yaptım. Bundan önce de o take ownship seçeneğinin gelmesi için kayıt defterini değiştiren bir yazılım çalıştırdım.
Düzenleme: Take Ownship sanırım.

Son düzenleme:
Çözüm
Windows Çökmüş. Birkaç kere açılışta yeniden başlatın otomatik onarım moduna girer. Çözerse çözdü çözemediyse gözüktü size format yolları.
Windows çökmüş. Birkaç kere açılışta yeniden başlatın otomatik onarım moduna girer. Çözerse çözdü çözemediyse gözüktü size format yolları.

Kendi onarım sekmesinden format atıyorum şu an. Olmazsa flash ayarlayıp sıfır kurulum yaparım. Böyle ufak şeyler bile işletim sistemine büyük zarar verebiliyor. Oynamamak gerek çok :D.

Arkadaşın dediği doğru. Ve başka çözüm yolu yok. Format tek çare. Bilmediğiniz şeyleri kurcalamayınız lütfen. En azından yaptıklarınızı bilinçli yapın. Yani sonucunda bir şey olmayacağını emin olun veya risk alın. Hem o ayarla ne işiniz var ne işe yarıyor ki?
Kendi onarım sekmesinden format atıyorum şu an. Olmazsa flash ayarlayıp sıfır kurulum yaparım. Böyle ufak şeyler bile işletim sistemine büyük zarar verebiliyor. Oynamamak gerek çok :D.

Onarım sekmesindeki format çok güzel olmuyor. Bence bütün dosyaları silip format atmak en iyisi. Yani flash bellek lazım size.

Arkadaşın dediği doğru. Ve başka çözüm yolu yok. Format tek çare. Bilmediğiniz şeyleri kurcalamayınız lütfen. En azından yaptıklarınızı bilinçli yapın. Yani sonucunda bir şey olmayacağını emin olun veya risk alın. Hem o ayarla ne işiniz var ne işe yarıyor ki?

Aynen öyle. Son cümlenin cevabı olarak: Orası bende kalsın.

Öyle özellikle sistem dosyalarına karışmamak gerek :D olursa bir çözüldünüzü alırım .d

Geri
Yukarı