3000TL Gaming kulaklık önerisi

Berkcan Sabır

Femtopat
Daha fazla  
Selam 3000 TL bandında Gaming kulaklık arıyorum bu fiyatta 2 tane kulaklık buldum bu attıklarımı önerir misiniz veya sizin farklı bir kulaklık öneriniz var mıdır teşekkür ederim. Klavyem Apex Pro TKL oldugundan dolayı SteelSeries uygulamasından ikisini aynı anda aynı uygulamadan yapabilmek benim için bir artı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofona önem veriyorsanız kesinlikle HyperX Cloud III almalısınız. Ama ayar yapmak istiyorum diyorsanız SteelSeries'te alınabilir.

Selam 3000 TL bandında Gaming kulaklık arıyorum bu fiyatta 2 tane kulaklık buldum bu attıklarımı önerir misiniz veya sizin farklı bir kulaklık öneriniz var mıdır teşekkür ederim. Klavyem Apex Pro TKL oldugundan dolayı SteelSeries uygulamasından ikisini aynı anda aynı uygulamadan yapabilmek benim için bir artı.

Ben ses kasma konusunda kulak içi öneririm ama kulak üstü derseniz Logitech Pro X yeterli.

Mikrofona önem veriyorsanız kesinlikle HyperX Cloud III almalısınız. Ama ayar yapmak istiyorum diyorsanız SteelSeries'te alınabilir.
ayarlar ile fazla işim olucağını düşünmüyorum genel olarak mikrofon kalitesi ve ses kalitesi bakımından bu 2 kulaklık arasında kaldım aralarında 500 tl fark var çok kararsız kaldım.

İkisinide almazdım.

Bu arada SteelSeries GG kullanıyosan zaten EQ ve ses ayarlarını hangi kulaklık olduğu fark etmez hepsinde yapabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı