3000TL konsol önerisi

2.el PS4 buldum sıfır dediğinizi biliyorum fakat bakabilirsiniz isterseniz, en kötü PS3 alırsınız oda sıkar bi' yerden sonra exclusive haric.

İlk iPad'i almak için 5000 TL veren biri olarak anlıyorum. Ama arkadaş sağlam birşeyler istiyor galiba.
Evet. 2. el Xbox ya da ps4 slim bulabilir 3k fiyat bandında.
@Vexina exclusive games oynarım diyorsan, ps4 al.

O paraya One X gelir mi bilmiyorum, konsol fiyatları çok arttı. Ama o fiyata yoksa One S hala oldukça iyi bence.

Bence alınabilir, ben One X'in PS4'ten daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Dostum 2700TL'ye garantisi bitmiş oyunlu One X buldum. Sizce o mu yoksa 3000TL'ye garantisi devam eden oyunsuz One X mi?

Dostum 2700TL'ye garantisi bitmiş oyunlu One X buldum. Sizce o mu yoksa 3000TL'ye garantisi devam eden oyunsuz One X mi?
Bence bekleyin bütçenizi arttırıp Series S alın. Xbox One X kesinlikle ölü yatırım.

Series S almaya çalışın. Maksimum bir yıl daha oynarsınız One X ile.

Oyunlara o kadar para veremem, 2700TL'ye Jedi Fallen Order oyunuyla beraber Türkiye garantili One X alınır mı?
Alınır ama 1-1,5 seneye kadar güncel oyunları oynayamayacaksınız haberiniz olsun buna göre alın.

Oyunlara o kadar para veremem, 2700TL'ye Jedi Fallen Order oyunuyla beraber Türkiye garantili One X alınır mı?
Alınır. Gamepass ile güzel vakit geçirirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…