300TL Bluetooth kulaklık önerisi

JBL T500TB aldım şarj almıyor hareket ettirdiğim gibi kapanıyor alalı 1 gün oldu. Allah belasını versin ne moralim kaldı ne de başka bir şey atacağım camdan aşagı ya.

JBL T500TB aldım şarj almıyor hareket ettirdiğim gibi kapanıyor alalı 1 gün oldu. Allah belasını versin ne moralim kaldı ne de başka bir şey atacağım camdan aşagı ya.

Geri verin. 14 gün içinde sebepsiz yere bile geri gönderme hakkınız var.

Sony WI-XB400 (12 mm sürücü, 20 Hz- 20.000 Hz frekans aralığı) alabilirsiniz eğer F/P ürünü olarak düşünürseniz.
Kablolu olarak Sennheiser CX 80S (28 ohm empedans değeri, 17 Hz - 20.000 Hz frekans aralığı, 119 db.) düşünülebilir. Bunlar dışında 1-2 model var biri bulunmuyor piyasada maalesef. Bulunan; MDR-XB55AP (40 ohm, 12 mm sürücü, 4 Hz - 24.000 Hz Frekans aralığı, 106 db.) modeli ancak fiyatını tam hatırlamıyorum belki bütçenizi aşabilir. Bir de bu modele bakarken menşei neresi ona dikkat edin. Bazıları farklı menşei olarak ucuza getiriliyor ancak garanti sorunu ve malzeme farkı bulunuyor.
Not: WI-XB400 aktif kullanıyorum. CX serisinin de 300 modelini daha önce kullandım 80S serinin yeni ürünü.
WI-XB400 dışında F/P ürünü aklıma gelmediği için doğrudan alıntıladım.

İade hakkınızı sonuna kadar arayın hocam. Bir de JBL'in giriş seviye ürünlerinden uzak durun tekrar alırsanız. @Mansion hocamızın bir konusu var bununla alakalı, bulabilirsem linkini atayım.
Edit:

Ses kalitesi iyi olsun ve 1 günü çıkarması yeterli ne önerirsiniz?

Bütçeni biraz arttırıp 6 aydır kullandığım Anker Soundcore Life Q10 alabilirsiniz özellikle bass seviyosanız alabileceğeniz en iyi kulakık eğer fiyat pahalı gelirse dolap tarzı sitelerden 2.el alabirsin.

Bu aralar ben de bt kulaklık istiyorum ve elime para geçerse Wave Drop almayı düşünüyorum.

Ayrıca Trendyol'da satıcının bu açıklaması da dikkatimi çekti genelde hijyenik ürün diye iade kabul etmezler:

1641933027316.png

Yeni konular

Geri
Yukarı