300TL i5 11400F için soğutucu önerisi

Barisdkmn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400f
Rx 6600
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Max 300TL'lik bir soğutucu arıyorum. Merak ettiğim kule tipi soğutuculara kendim fan takabilir miyim? Örneğin bu fanı takabilir miyim? Soğutucu önerilerinizi bekliyorum.
DarkFlash CF11 Pro A-RGB

Kule tipi soğutucu 12cm e uygun ise takabilirsiniz ancak çok daha başarılı fanlar var linktekini tavsiye etmem o fiyatta.

Kule tipi soğutucu 12cm e uygun ise takabilirsiniz ancak çok daha başarılı fanlar var linktekini tavsiye etmem o fiyatta.

Kasa fanları ile aynı olduğu için düşünmüştüm. Snowman'deki fanlar çok kötü duruyor. Işıkları kapatılabiliyor mu acaba?

APU sistemde OC lu halde gayet sessiz ve serin şekilde işini yapıyor tavsiye ederim ben 220 liraya almıştım biraz fiyatı artmış. Tek sıkıntı montajı AMD'de biraz sıkıntıydı tecrübeliyseniz halledersiniz.

Snowman gayet başarılı bir markadır, 6 bakır borusu olması ise fazlasıyla güzel bir özellik.

Kasa fanları ile aynı olduğu için düşünmüştüm. Snowman'deki fanlar çok kötü duruyor. Işıkları kapatılabiliyor mu acaba?

Rainbow fan ve gerçekte daha güzel duruyor, yumuşak bir aydınlatması var.

Yeni konular

Geri
Yukarı